Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem szobatisztaság...

Hogyan neveljem szobatisztaságra a 8 hónapos kutyámat?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve. Nem akar szobatiszta lenni a kutyám...Már hónapok óta napi 5x-6x járunk le, reggel 6kor, este 11kor. És nem akarja megtanulni... Ha lemegyünk rögtön pisil meg kakik a szokásos helyen, megdicsérem, jutalmazom...Mit tehetnék még? A lakásban is mindig ugyan arra a helyre piszkít, ahová anno a pelusa volt téve, de azt már nagyon régen megszüntettük. Éjszakára mindig bezárom a szobakennelbe, mert oda nem piszkít be, és csendben végigaludja az éjszakát. Sose lesz szobatiszta? Mit tegyek?
2012. máj. 19. 20:19
 1/3 VBeata81 ***** válasza:
Ez furcsa, mert a leírásod alapján mindent tökéletesen csinálsz. Mindig ugyanabban az időpontokban vannak a séták? Ha igen, és rendszeresen bepisil, érdemes lenne kivizsgáltatni, és kizárni, hogy nincs esetleg valami vese-vagy húgyúti betegsége.
2012. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vissza kéne rakni a pelust!
2012. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegyem vissza a pelust? Oksi... Én már arra is gondoltam, hogy mivel nagyon picike, másfél kg...lehet nem tudja tartogatni sokáig
2012. máj. 20. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!