Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akarja felcsinálni a...

Miért akarja felcsinálni a szukám a másik szukámat?

Figyelt kérdés

Miért? Egyik sem tüzel, mindkettő ismer több kutyát... Szuka szukával???


Valaki segítsen!



#szuka #szukával
2012. máj. 20. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Domináns az egyik, és így hozza a tudtára a másiknak, hogy ő a főnök. Ha te lennél a falkavezér, akkor erre nem kerülne sor. Ne hagyd neki, hogy ledominálja a másikat. Mindig állítsd le ilyenkor.
2012. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a falkavezér, ezért nem értem!
2012. máj. 20. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezerszer leírtuk már, de most még egyszer. A magasabb pozícióban lévő szukád így tudatosítja az alacsonyabb pozícióban lévő társában, hogy ki a főnök kettőjük között. Két kutya ugyanis bármíly hihetetlen, de már falkának számít, ahol mindig van alá és fölé rendeltségi viszony.
2012. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha... akkor ezzel ne is kezdjek semmit? Vagy állítsam le őket? Egyikőtök ezt mondja, a másik meg mást.
2012. máj. 20. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jelenlétetben bizonygatja a dominanciáját, az pofátlanság veled szemben, állítsd le. De ha nem ezért, akkor azért, mert pofátlanság, ne szokjon rá, hogy dominálgat más kutyákat, mert egyszercsak valamelyik meg találja verni érte.
2012. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Azért,mert Ő a falkavezér és ezzel a domináns gesztussal hozzá a másik tudtára, hogy Ő a főnök. A kutyáknál vezető van és követők...nah már most ha az egyik kutya már vezető szerepben van...akkor te hol vagy?
2012. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!