Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutya...

Szerintetek milyen kutya lenne a legmegfelelobb tombhaz lakasba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
nem a lakáson múlik ez,hanem hogy mennyit tudnád sétáltatni/mennyi időd lenne a kutyára?
2012. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6-7 orat lenne eegyedul ameg en suliban vagyok
2012. máj. 20. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg sok múlik a mozgatáson, életvitelen. Nekem amstaff van lakásban, de látok juhászkutyát, vadászkutyát egyaránt. Bár szerintem a juhászkutyának a legrosszabb, mert alapból futkározósabbak, mint a többi. Szerintem egy kisebb eb tökéletes szobába. Uszkár, keverékek
2012. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bichon es torpe pincser kozott gondolkodunk
2012. máj. 20. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:

hát akkor először is míg iskolába jársz ne vegyél, mert egy kölyköknek 2 óránként le kell mennie,minden evés ivás alvás játék után neki ürítés lesz azt megmondom:) Majd ha elkezdődik a nyári szünet addigra foglaltasd le a tenyésztőtől a kölyköt hogy legyen időd vele foglalkozni! Ha már szobatiszta lesz akkor is minimum 3-4x le kell vinned egy nap ebből legalább egy kifárasztó séta ami 1 óra intenzív tanulás/mozgás!

Ha ezeket be tudod vállalni és lesz rengeteg szabadidőd a kutyára akkor szinte bármelyik kutyafajtát tudom ajánlani,max úgy szűkíhtejük le a kört hogy rövid/vagy hosszú szőrűt szeretnél? Kis vagy nagytestűt,középméretűt?? Kis vagy nagy mozgásigényűt? Nyomott pofi tetszik-e?

2012. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mindkettő kutya megfelelő lesz neked,ha betartod amiket leírtam..Bár nekem bichon jobban tetszik! de ez csak az én véleményem! De neki kozmetikázás kell és rendszeres fésülés legalább napi 1x!
2012. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!