Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jó bolha, kullancs...

Milyen jó bolha, kullancs elleni készítményt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
a cseppektől nagyon vakarózik így át szeretnék térni a nyakörves megoldásra. Tudtok valami olcsó és hatékony nyakörvet ajánlani?

2012. máj. 20. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha baj van a cseppekkel, akkor pontosan tudni kellene, mely hatóanyagot nem bír a kutya. Ha ez megvan, akkor lehet nyakörvet keresni, amelyben nincs az a bizonyos anyag.
2012. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tanya ***** válasza:
Nem tudom a nevét, de ha bemész egy állateledel boltba, ott megmondják.:)
2012. máj. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gizmoka23 válasza:
Attól is függ, hogy mekkora a kutyusod, rövid vagy hosszú szőrű-e. Én az olcsó cuccokban nem hiszek. Nekünk a legújabb Bayer termék a Foresto nyakörv bevállt. 8 hónapos védelem + vízálló, kullancs és bolha ellen véd. Advantix, Expot cseppnél belement a kullancs. Sajna legutóbb a Kiltix nyakörvnél is 1,5 hónap után, így tértünk át a legújabbra a Forestora. A Scalibor nyakörvet se ajánlom, mert nem egy ismerősömnek ment bele mellette a kullancs és lett babéziás. Szerintem próbáld ki a Forestot.
2012. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!