Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vannak olyan kutya felszer...

Hol vannak olyan kutya felszerelés boltok, ahol nem méregdrága minden?

Figyelt kérdés

Kutyahordozó táskát szeretnék venni. Nem (NEM) olyat, ami ilyen "egyszerűbb" fajta, kilóg belőle a kutya feje, és az a nyílás nem zárható, tehát nem ilyet szeretnék:


[link]


Hanem olyat, ami rendes emberi táskának néz ki (nem ordít róla, hogy kutya van benne), és van a fejének nyílás, de olyan becipzározható, nem muszáj mindig kilógnia a kutya fejének, értitek. Valami ilyesmi:


[link]


Azért nem olyat szeretnék, amit először linkeltem, mert az túl meleg így nyárra, és ha mondjuk bemennék egy boltba, akkor nem tudom "elrejteni" a kutyát, és a kutyatáskát szimpla táskának álcázni. :D


Mostanában sokat kéne vinnem magammal a kutyámat, de vannak olyan környékek, ahol inkább csak a táskában vinném feltűnés mentesen. (8., 9. kerület...) Volt már, hogy ci.ányok el akarták venni a kutyámat, nem szeretném, ha ez megismétlődne.


Szóval van ötletetek? Hol lehetne normális áron venni ilyen kutyahordozót?


Amit másodjára linkeltem, az kb 7-8 ezer forint, de vidéken, én meg Budapesti vagyok. A maximum összeg olyan 10 ezer forint, de örülnék, ha annál kevesebbért is találnék olyan táskát, mint ami a második linkben van. Viszont Budapesten nem tudom, hogy hol érdemes körbe nézni.


2012. máj. 21. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz körül a Vaterán.
2012. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott már körül néztem, csak olyanok vannak, mint az első linken lévő tasi, ami meg olyan, mint a második linken van, az már elkelt mind. :(
2012. máj. 21. 11:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg egyébként sem kedvelem a webshopokat, internetről utálok rendelni. Mit csinálok, ha nem fér bele a kutya? De már kifizettem, kiszállították, ilyenkor nincs már visszaút... Inkább rendes boltba mennék, ahol meg tudom nézni, nem szakadt e, jó e a kutyámnak, kényelmes e nekem, stb.
2012. máj. 21. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nekem is ez a problémám, a Fressnapf szerintem pofátlanul drága, az Alpha Zoo egy fokkal jobb, de a Fressnapfban gyakrabban vannak kiárusítások...

Volt, hogy 7.000 ft helyett 2.000-ért vettünk fedett macskaalomtálcát, a hordozóm 15.000 lett volna, d 7.000-re volt leértékelve,...

Legutóbb meg kutyajátékok voltak egy dobozba rakva... volt, ami -15%-os, de volt -50%-os is...

Az Alpha Zooban meg most autórács van majdnem féláron...


Szóval figyelni kell, és várni a szerencsét...:)


De engem is érdekel, ha valaki tud valami tuti tippet!:)



Amúgy mekkora + bevétele lehetne ezeknek a boltoknak, ha az ideiglenes és a menhelyi kutyás gazdiknak kedvezményt adnának...

(Mondjuk a pénztárnál pecsétes papírral igazolhatnád, hogy ideiglenes befogadó vagy...)

A kutyák is jobban járnának...

2012. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a netes rendelés. Eddig sosem volt probléma. Vateráról szoktam, és ami ilyen méretes az pl a kutya ruha. Kérésre bármilyen méretet lemérnek rajta, hogy hol hány cm. Ha félsz hogy lesz valami hibája, akkor szűkítsd a keresést úgy, hogy kizárólag új termékek legyenek. Amit rendeltem, még sosem volt baja egyiknek sem.
2012. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én meg eddig csak hibásat rendeltem. :( Nem merek ebben kockáztatni most, mert nem 200 forintos mütyürről van szó, 7-8 ezer forintos táskáról. És annyi szempont van, hogy így még inkább afelé hajlok, hogy személyesen érdemes ilyet venni. Kutyának ne legyen se túl nagy, se túl kicsi, kényelmesen elférjen benne, nyáron ne süljön meg benne, de télen ne fázzon, én is kényelmesen tudjam hordani (ne egy 2 mm-es pántja legyen, amit képről nehéz megállapítani), lehetőleg állítható legyen a vállpántja és kényelmes, széles. stb. (ja és persze nem szeretnék lila színű kígyóbőr mintás, rózsaszín alapon kicsi arany színű mintás borzalmakat sem)
2012. máj. 21. 13:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy varrónő könnyen át tudna alakítani egy olyasmi táskát, mint a második (pl. Fila), és amibe kényelmesen elfér. Budapest tele van turkálókkal, ahol táskák is vannak. Hátha van olyan turi is, ahol elmagyarázhatod, mire kell, és becserélheted másikra, ha nem jó, sőt, ha az eladónő egyben tulaj is, meg nem szőrhullató, aranyos kutyulid van, talán sunyiban még ki is próbálhatjátok :)
2012. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, végülis most találtam egy pont ugyanolyat, mint a második linkben van, csak fekete színváltozatban és 7000 forint, plusz 1500 szállítási költség, így 8000, de szerintem az nagyon jó kis táska. Most már csak azon izgulok, hogy kényelmes legyen nekem is meg a kutyámnak is. Mert én olyat szerettem volna, aminek állítható a pántja, ennek meg nem az, és elvileg pont belefér a kutyám a méretek alapján, így nem lesz sem túl nagy, sem túl kicsi (remélhetőleg), majd elmondom, hogy jó lett e végül. Köszi a válaszokat!
2012. máj. 24. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!