Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez jó kennel? Mik...

Szerintetek ez jó kennel? Mik a tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van esetleg valakinek tapasztalata erről a kennelről?

Vett már innen kutyát?

Esetleg ismerőse, aki onnan vett?

Mert sok minden nincs fent a honlapon, én meg elég kezdő vagyok..

Amúgy francia bulli érdekelne.

Köszi a válaszokat!

[link]



2012. máj. 21. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerősöm szeretett volna innen venni egy kutyust, de a végén nem vette meg mert bunkók voltak vele és elvileg a kutyák sem voltak a legszebbek. Én nem tudom, hogy ez így van e csak ezt hallottam:) Nézz szét náluk, maximum keresel egy másikat! Sok sikert :) és jó kutyázást
2012. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egyáltalán nem tetszik, azért mert csak olyan színeket tenyészt ami "divat " szín lett. Ez nem feltétlenül jó. 2. nincs a kutyáknak szűrése, vagy legalábbis nem írja, a sable szín Francia Bulldognál úgy tudom nem elfogadott sem a csoki sem a kék (egérszürke) . Akkor nem is viheti kiállításra. A fekete-cser kanja szép , de a divat színekre megy rá meg a pénzre
2012. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!