Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Macerás Törpe pincser kutyust...

Macerás Törpe pincser kutyust tartani panellakásban?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen értelemben?

Én egy bullmasztiffot tartok panelban, nekem nem macerás.

2012. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát kaki/pisi meg korán kelés szempontjából stb.
2012. máj. 21. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Miért lenne az? Szerintem nem, kifejezetten lakás kutya. Semmivel sem rosszabb, mint bármelyik kutya.
2012. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt korában (mint minden kutyát) legalább 3x le kell vinni, hogy elvégezhesse a dolgát, ebből legalább 2 sétának hosszúnak kell lenni, hogy kifáraszd a kutyát. Amíg kölyök, még többször kell levinni (2-3 óránként). Neked kell érezni, hogy ez macerás vagy sem.
2012. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

A törpe pincser szobakutya. Pont annyira macerás panelban tartani, mint egy másik kutyát. De kevésbé macerás, mint némely más fajtákat, mert ahogy az előbb is írtam, szobakutya, nem kifejezetten kertbe való.

Azt a kérdést is feltehetted volna ezzel az erővel, hogy macerás-e kutyát tartani panelban. Igen, az. Ezért nincs mindenkinek kutyája.

2012. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!