Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldjam meg?

Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kiskutyát, de a szüleim nem engedik meg, hogy tartsak egyet.

Arra gondoltam, hogy menhelyről kihoznék egy kutyust és otthon meg azt mondanám, hogy az utcán találtam és addig lenne nálam amíg "az igazi gazdija" meg nem találja őt!

Ez lenne a nagy ötlet, értékeljétek vagyha eszetekbe jut más akkor azt írjátok le légyszi!!



2012. máj. 21. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor gyerek voltam én is csináltam ilyet. A szüleim annak ellenére, hogy nem voltak kutyások nem dobtak ki vele együtt, de a most biztos átgondolnám 100%

Mi van ha kiakarják rakni? Visszaviszed a menhelyre? Ennek nem sok értelmét látom. Beszéld meg velük, hogy felelősségteljes gondos gazdája lennél, adjanak egy esélyt!

2012. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kockázatos...te ismered a szüleidet, de szerintem nem szép dolog becsapni őket.
2012. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sn0wf0x ***** válasza:
Necces, mert ha azt mondják tűnés, az neked és a kutyának is trauma. Ha pedig nem kölyköt hozol menhelyről, jó eséllyel sérült a kutya lelkileg, tehát többszörösen oda kell rá figyelni és foglalkozni vele!
2012. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kiskorú vagy, nem adják csak úgy oda a kutyát a menhelyen sem. Írnak papírt is, meg ki kell fizetni az oltást is.
2012. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyen csak szerződéssel adják oda a kutyát, az meg a szüleid nélkül nem megy.
2012. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! A szüleid nélkül oda se menj, mert nem fogják neked odaadni a kutyust! Ha nem, hát nem, inkább, minthogy el kelljen utána ajándékozni a kutyust, mert "nyüg". Fogadj szót a szüleidnek, majd neked is lehet később kutyusod!!!
2012. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!