Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha a Bichon Havanese...

Baj, ha a Bichon Havanese kiskutyánkat 7 hetesen hozzuk el?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát azt az 1 hetet még igazán megvárhatnátok!
2012. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Minimum a 8 hetet ki kellene várni, de az még jobb lenne, ha a 10 hetet is kibírnád. A kutya érdeke, mert még tanul az anyjától! Nekem is havanese kutyám van és én is nagyon vártam már, mégis 10 hetes volt, amikor elhoztuk. Nagyon okos és értelmes kutya és irtó könnyű volt szocializálni, amit én annak tulajdonítok, hogy kellő időt töltött az anyjával és a testvéreivel. Szóval én a helyedben mindenképpen várnék!
2012. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hencsike ........ez már hanyadik kérdésed ezzel a bichonnal? sok sikert hozzá :D igen még egy hetet kibírhatsz
2012. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! de nekem azt modták a tenyésztők hogy 7 hetesen,sőt már 6 hetesen elszokták vinni,de hát mindegy végül is ők tudják! :) nem..?

20:20-nak hát ez már a sokadik,de mindent tudni akarok róla,ugyhogy még szerintem lesz pár kérdésem vagy nem! :D :P

2012. máj. 21. 20:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmivel sem rosszabb a kiskutyád, ha 7 hetesen viszed haza.
2012. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8 hetet várd meg :) melyik kennel ha megkérdezhetem? :) Egyébként elhiszem, hogy már nagyon várod.
2012. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20:20 voltam :) én is ilyen kiskutyát szeretnék majd....elhiszem hogy várod...és legalább már valaki megkérdezte amire én is kíváncsi voltam :D leírnád majd nekem a nevét meg hogy mik a tapasztalataid ezzel a fajtával? :)
2012. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A világ legdrágább kutyusai. Én nem vagyok nagy kutyaszakértő, de az, hogy milyen lesz a kutyád és a kapcsolatotok, nem csak azon múlik, mikor hozod el. Biztosan van oka annak, hogy többen írták a 8 hetes kort, de ha a tenyésztő nem akar addig várni és te már beleszerettél abba a csöppségbe, akkor vidd haza 7 hetesen és vigyázz rá nagyon. Hozzánk az első kutyánk majdnem fél évesen került és ugyan úgy megszokott és megszeretett minket, mint ha kölyökként érkezett volna. A Havanese-ünk (Deni) 3 hónaposan lett a miénk, előtte egy lányé volt, de ő nem tudott róla gondoskodni. Odaadó, szeretet- és társaságfüggő, mi csak kis "szeretetgombócnak" hívjuk. Hihetetlenül intelligens és gyorsan tanul, de elég kis konok is tud lenni. Mi elkényeztettük (ágyban alszik, esti puszit kap), elég kis akarnok is lett.
2012. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. máj. 22. 17:14
 10/13 anonim válasza:
Hát általában 6 hetesen szokták a legtöbben de ti tudjátok.. Én csak kapni fogok egyet szüli napomra
2012. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!