Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyámnak? Nem...

Mi baja a kutyámnak? Nem értem a viselkedését.

Figyelt kérdés

A kutyám 2 napja elkezdett vonyítani,(úgy mint amikor a kutyák szoktak egymásnak) csak ez olyan keserves.

Nem tudom mi a baja. ma már sántítani is elkezdett

nagy termetű kutyafajta, nem fialt soha. Úgy hallottam, hogy az ilyenek hamarabb elpusztulnak úgy 8-9 évesen. Na már most a kutyám 11 éves. Lehet, hogy tényleg öreg és már nem bírja szusszal? De akkor miért vonyit ilyen szomorúan keservesen? Az egyik szomszédom is hallja állandóan (vagyis szerintem nem csak egy) és azt mondta hogy lehet hogy szomorú. csak azt nem értem miért? De aztán bevillant, hogy a kutyák megérzik a gazdájuk halálát, vagy valamelyik szerettét. Lehet, hogy tényleg megérzi, és ezért vonyít ilyen keservesen, vagy már egészségileg nem bírja és fáj neki. Most este is folyamatosan csinálja. Össze vissza az udvarban. Amikor kimegyünk meg nem. Adtam neki fájdalom csillapítót, holnap jön az állat doki, de lehet, hogy ez tényleg lelki eredetű, és megérzi valamelyik gazdi halálát? :o vagy a kutya van a halálán? ma belém jött az ideg és még mindig bennem van, addig nem is fogok nyugton lenni míg ki nem derítem, vagy ki nem derül a furcsa viselkedése, de addig valaki valamilyen ötlet, hogy miért viselkedik így?



2012. máj. 22. 01:52
 1/1 anonim ***** válasza:
2012. máj. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!