Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen kutyátok van és...

Nektek milyen kutyátok van és lecserélnétek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok a válaszokra.
2012. máj. 22. 06:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy palotapincsim, és egy kaukázusi keverékem van. Nincs az a pénz, amiért egyiket is lecserélném!
2012. máj. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
magyar vizsla, de úgy néz ki, hogy nem sokáig, mert lesz egy német juhászom :D
2012. máj. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Golden retrieverem van. Egy tünemény :) soha semmi pénzért el nem cserélném :)
2012. máj. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Golden Retriever.Soha nem cserélném le,a világ legokosabb kutyusa!Egyébként is kutyát nem cserél le egy normális ember,nem bugyi ez hogy naponta cseréljük.Egy kutya egy életre szól.
2012. máj. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
6%
nekem valami keverékem van, de jó pénzért eladnám.
2012. máj. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ó hiába mondom, hogy képzeletben kedvenc kutyám a vizsla, a spániel és a beagle...

Nincs az a kincs amiért lecserélném a kis okos keverékkotyvalék kutyuskánkat, aki lassan ott tart, hogy megszólal...! :-)

(Nem tudni milyen keverék, ő egy talált kutya, befogadtuk.)

2012. máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
7.16-os, ez nagyon aranyos válasz volt.
2012. máj. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Komondorunk van.Kicsit lüke a szentem,de nem cserélném le semmi pénzért:-)
2012. máj. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki a kutyáját igazán szereti,a világ minden kincséért sem,,cseréli le".A falra tudnék mászni,amikor a kutyá(i)mat sétáltatva néha egyes népcsoport tagjai is megkérdezik,nem eladó?!De,azért sétáltatom,hátha lepasszolhatom valakinek a leghűségesebb társamat!Az álomfajtám"nekem is megvan,de ez nem azt jelenti,hogy nem mentek vagy fogadok be más kutyát és vállalok érte felelősséget egy életre! (a kérdés első részére:kuvasz,erdélyi kopó,skót juhászkutya,mindhárman mentettek)Egyébként kíváncsi vagyok azon válaszolóra,akinél nem sokáig lesz a magyar vizsla,mert lesz német juhija...Miért,szerencsétlen vizslával akkor mi lesz??
2012. máj. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, itt mindenki csak viccből írta, hogy lecserélné/eladná stb...

Ha nem, akkor tegyétek meg előtte azt a szívességet a kedvemért, hogy elmentek egy gyepire.

Legjobb az Illatos úti, ott gyakorlatilag futószalagon viszik a kutyákat altatni.

A legtöbben kidobott, vagy egyenesen oda leadott kutyák.

Pórázon cibálják őket, mert sírnak, vinnyognak, visítanak, kapálóznak, kaparják a földet ahogy bírják, félelmükben maguk alá piszkítanak.



Pontosan tudják, hogy akkor nem gazdinéző miatt veszik ki őket a kennelből...



Nos aki ilyen sorsra ítél egy kutyát, az egyrészt ne jöjjön szembe velem amikor rosszabb passzban vagyok.

Másrészt szívből kívánom, hogy élete végéig folyamatosan abban a lelki állapotban éljen, amiben azokat a szegény kutyákat vonszolják altatni.

2012. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!