Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a KONG-ról? Használ...

Vélemények a KONG-ról? Használtok ilyet? Jó dolog vagy egy felesleges sz*r?

Figyelt kérdés

konkrétan a classic kong-ra gondolok az a sima amit meg kell tölteni és olyan mintha 3 gömb lenne összerakva.. itt egy link: [link]

szerintem elég egyértelműen leírtam de ha valami nem világos írjatok és én válaszolok akár itt akár PM!


2012. máj. 22. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha játékos a kutyád,akkor jó dolog,ha nem ,akkor felesleges. És a reklám:
2012. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog a KONG, nekünk is ilyen van, csak nagyobb méretben. Nagyon jó az anyaga is, ezzel itthon merem hagyni.

Azt viszont hozzáteszem, hogy nagyon azt reklámozzák, hogy kb. 2 órára leköti a kutyát, mire kinyalogatja belőle a tölteléket. Nos ez az én kutyámnak max. 10 perc.

2012. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor neked ügyes és okos kutyád lehet vagy rájött a csinjére és rendesen be gyakorolta. köszönöm a válaszokat egyébként milyen méretbe? vagy hogy érted hogy nagyobb-ba? ez a classic kong csak nagyba?
2012. máj. 22. 16:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Extreme XXL méretben van.

Igen, nagyon ügyes. Ráérzett arra hogy kell a lába közé fogni úgy, hogy ne mozduljon el és simán kinyalogatja belőle mindenféle erőfeszítés nélkül :D

Nekem bullmasztiffom van, ezért vettem a nagyobbat ill. az extrémen rágó kutyáknak valót, nem akartam kockáztatni, hogy az erős harapása miatt szétszedje.

Ez az: [link]

2012. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyébként itt találsz házi készítésű recepteket, így nem kell megvenni a méreg drága tölteléket :)


[link]

2012. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
huh, nagyon szépen köszönöm!
2012. máj. 22. 17:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is Szandi javasolta a kongot és örülök, hogy megvettem!:) Tényleg nem foglalja le órákra a kutyát, csak max negyed órára. Viszont ha nem töltöm meg, akkor is nagyon szeret vele játszani a kutyám, mert össze-vissza pattog, ha eldobom és ez irtóra tetszik neki!:D Nekem 7 hónapos havanese kutyám van és a felnőtt S méretűt vettem neki. Nálunk a sima májkrém vált be tölteléknek a többit nem nagyon tudja kiszedni belőle és utána meg is unja!:)
2012. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és annyira tetszett neki első perctől kezdve, hogy 10 perc múlva már szaladt oda, mikor kérdeztem, hogy "hol a Kongod?":D
2012. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

:D


Örülök, hogy nektek is bevált :)

2012. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Maxitabi ***** válasza:
100%
Nekünk közel 3 éve van Kong Aqua-, amit szárazon használunk, csak a kötelet cseréltük egyszer.(lehetne abba is tenni kaját..)Robusztus,strapabíró,jó messze lehet dobni; a borderünk imád utána rohangálni és főként nem tudta még szétrágni. Nyárra vízbe pedig szintén egy spéci Kongunk van, azt sem sikerült még tönkre tennie, tehát megérte az árát, ajánlom.
2012. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!