Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 oltása van meg eddig a...

3 oltása van meg eddig a kiskutyámnak de mivel kiállítási kutya lesz szeretnénk elmenni vele a komáromi kiállításra, szerintetek mehetünk, beengednek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint nincs meg a veszettség ellenije. anélkül nem engednek be. (és 3 oltással gondolom csak 10-12 hetes) azzal ne menj ennyi kutya közé)
2012. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Veszettség ellen oltás szükséges, ami ugye 3-4 hónapos kor között esedékes. Az oltások számából ítélve még nincs ennyi idős a kutyus, úgyhogy ne vidd őt magaddal. Menj el a kutyus nélkül, nézz szét stb.
2012. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy engednek be ha min 1 hónapos a veszteség oltás, gyere ki csak nézelődőnek, majd Pécsre már viheted magaddal! :)
2012. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pécsre már nevezünk én már régóta kiállításozok, csak ő először menne :)
2012. máj. 22. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
3 hónaposnál fiatalabb kölyköknél ritkán kérik a veszettség ellenit ha mégis akkor ha van idősebb kutyád vidd el az övét... nekem is volt már 3 hónapos kölyköm kiállítva mi az egyik idősebb kutyánk oltásiját vittük de nem is kértek semmit... mondjuk alapból én a baby és kölyök osztályt feleslegesnek tartom ez az egy alkalom csak így alakult
2012. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán be viheted mi is rendszeresen kiállítunk és kb.3 hete is volt

Jó pár kis kutya akit kihoztak a tenyésztők hogy szokják a kiállítást,nyilván meg simogatni nem lehetett őket de egyébként nem hogy a kicsiktől de nagyoktól se kérik Soha az oltási könyvet.csak hogy mondjak egy pl.4 év alatt az én kutyamét 2(!) szer kérték csak el ami szerintem FELHÁBORÍTÓ!de ez sajnos tény!Az egy dolog hogy az enyém teljes oltási programmal rendelkezik és minden évben megkapja a kombináltat is és még Kennel köhögés elleni orr cseppet is kap és rendszeresen 3havonta feregtelenitem de hogy a többi mit kap és mit nem na azt sose lehet tudni.....hiába viszem a könyvét sose kérik el amit nem tudok egyszerűen megérteni........

2012. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!