Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy, miért változott meg?

Hogy, miért változott meg?

Figyelt kérdés

A kutyám nem régen kaptam. (pár hónapja) Régebben meg még most is van olyan amikor bocsánat de le sem szar engem viszont most elvittem egy túra szerüsére és ott rámfigyelt bújt hozzám :) egy egész délutánra mentünk és amikor nagyon elfáradtam ledőltem a fűbe ő meg odajött megnyalogatott és legfeküdt mellém. Nagyapám hiába hívta még én fel nem álltam ő szabály szerűen felàllt és hátat fordított a nagyapámnak úgy leült. Ezt miért csinálta?? eddig mindig őt istenítette egy szavàra megindult és ment utánna. Most viszont nem hallgatott rá rám viszont vègig. Ez hogy történhetett??

Nem baj nagyon örülök is csak meglepett a viselkedése.


2012. máj. 22. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egyszerűen csak boldog volt hogy elvitted kirándulni, és hálás volt ezért. Én erre gondolnék. A túra óta is ilyen veled, vagy újra nagypapád a kedvence?
2012. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!!

Igen ilyen velem a túra óta. Majd szombaton megint megyünk mert teljesen fel van pörögve minden nap a pórázzal a szájában áll.

2012. máj. 24. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Hűűű tök jó, hogy ilyen gazdija van! Mázlista :-)
2012. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon èrtem mire írtad de köszi!! :))
2012. máj. 24. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra hogy elviszed túrázni,és hogy örülsz, ha ő örül. Nem minden kutyának van ilyen szerencséje.
2012. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jaj akkor is köszi!!!

a frisslevegő nekik is jót tesz és én igaz nem szeretek futni de a kutyáimmal azt is szivesen teszem :). Meg mivel így hétköznap meg mèg suli van nem jut minden nap 3 vagy több órás sétákra. Ezért inkább hétvégén ha van időm elmegyünk túrázni.

De biztosra veszem hogy a legtöbb gazdi aki ide regisztrálva van köztük te is nagyon jó gazda és messze felül mulják mondjuk az olyanokat mint én :)

2012. máj. 24. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!