Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másfél éves bolognese kutyám...

Másfél éves bolognese kutyám van. Rendesen eszik reggelire Select Gold tápot vacsira pedig általában főzök neki . Napközben 1-2 jutifalat is lecsúszik. De olyan kis soványka szegény. Hogy lehetne kicsit meghízlalni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

A

dj neki többet húst, ne tápot nem csirke az

2012. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Este mindig husisat eszik csak reggelire eszi a tápot.
2012. máj. 23. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány kiló? Nem kell neki kövérnek lenni, nézd meg, hogy mennyi az átlagsúlya, ha azt eléri, akkor teljesen rendben van. Nem kell tömni. :)
2012. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát azt most szégyenszemre nem tudom hány kiló a drágám, de a többi bolognesehez képest sovány. Nem akarom én jókedvemből felhízlalni de nagyon örülnék ha felszedne egy picit :)
2012. máj. 23. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Általában az ilyen jellegű kutyákat felhízlalják a gazdáik, mert etetik agyba-főbe. Szóval én ebből nem indulnék ki.

Állj rá a mérlegre, utána vedd kézbe a kutyát és úgy is állj rá, és így meg tudod mérni, hogy hány kiló. :)

A standardban azt írják 2,5-4 kiló között kéne lennie. Ha ebben benne van (nem kevesebb mint 2,5 kiló) akkor teljesen tökéletes a súlya, nem kell aggódni.

2012. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben akkor az lesz :) Köszönöm a segítséget :)
2012. máj. 23. 15:35
 7/9 klopusz ***** válasza:

Szia!


Féreghajtva mikor volt?

(Előfordulhat, hogy a férges állat hiába eszik rengeteget, nem hízik.)

2012. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3hónapja volt, nem férges azt elfelejtettem írni. :)
2012. máj. 23. 17:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Megmértem és 4kiló :)
2012. máj. 27. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!