Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lefestett a kutyaházat...

TailorM kérdése:

A lefestett a kutyaházat (lazúrral például) ha a kölyök labradorom megrágja bejuthat a szervezetébe festék, lehet baja tőle?

Figyelt kérdés
A napokban lettem kész a szigetelt kutyaházzal, de most elbizonytalanodtam, hogy kívülről mivel kezeljem, fessem le. Attól tartok, hogyha rágós lesz a kis hülye ne egye meg a festéket a kutyaházról. Arra gondoltam, hogy egyelőre várok néhány hónapot, aztán, ha lecsillapodott és már nem rág olyan szintem akkor festem le. Vagy akár most is nyugodtam lefesthetem, nem lesz semmi baja? Egyáltalán milyen festéket ajánlotok?
2012. máj. 23. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi sadolin lazúrral (azért mert ez volt otthon, különben biztos v.mi olcsóbbat vettem volna) és (már nem tudom milyen márkájú) lakkal kentük le a kutyaházat. 'Tök szép lett, ami kb. 5 percig tartott. Nekünk stafforshire terrierünk van, és egyből nekiesett, szétrágta az ajtó körül a fát, sőt szerintem meg is ette. Semmi baja nem lett tőle. Ja a mi kutyánk már 3 éves. Szval sztem mindegy, hogy kölyök-e vagy sem. Ezzel azt akarom mondani, hogy tul.képpen mindegy mikor fested le. Hát nem tudom mennyire segítettem, de valamivel mindenképpen védeni kell a fát az időjárástól.
2012. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sadolinból van olyan, ami nem mérgező, még fa gyerekjátékokat is lehet vele festeni. Én is azzal festettem le a kutyaházat.
2012. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ketteskének köszönöm az ötletet, az lesz a jó megoldás!
2012. máj. 24. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!