Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tiz honapos labrador...

Egy tiz honapos labrador konnyen megszokja ha uj kornyezetbe kerul?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy 10 honaposnak még nem lesz vele gondja. De arra azért figyeljetek, hogy elszôkni ne tudjon, mert az elején még nem biztos, hogy hazatalál az új helyre.

Neki az a lényeg, hogy a gazdi ott legyen, ahol ô van.

2012. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az a hejzet hgy a gazdi is uj lessz mert valakitol ajandekba kapom. ES felek hgy hgy mennyi idobe telik amig megszokja az uj embereket es a kornyezetet.
2012. máj. 23. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismét én.

Hát így tovább tart majd, de ha sokat foglalkoztok vele <legalább te>, akkor nem lesz azért hosszú. Nekunk volt már, hogy egy 4 éves kutyánk lett, egész hamar megszokta, hogy nálunk van az új otthona.

Estére meg mikor nincs valaki kint vele az udvaron <gondolom kertes ház udvarán él majd>, akkor zárjátok be egy kennelbe, vagy esetleg kôssétek jo hosszú láncra. Az elsô éjszakákat kb. végig fogja nyafogni.

Jásztatok vele sokat, legalábbis az én labim még ôregen is egy roszcsont gyerek volt, ha játékrol volt szo. Vigyétek sétálni, és 1-2 alkalom után már simán lehet neki mondani a hazafelé út végéhez kôzeledve, hogy: "Megyunk haza!".

2012. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A bezárás csak addig kell fôleg estére még nem szok meg titeket és az új helyet.

Bocsi ez lemaradt...

2012. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hovarju ***** válasza:

Szerintem nem lesz vele gond, de bele fog telni pár napba, amíg megszokja az új helyet.

Foglalkozz vele sokat, találj ki neki feladatokat, sétáljatok.


Jó kutyázást kívánok.

2012. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen mindenkinek:D
2012. máj. 23. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekel labis fórum, írj privit!
2012. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez, attól függ. Hogy milyen a kutya természete. Én Nekem labradorjaim vannak, 21.hónaposan is került már hozzám egy Labrador kan kutya. Nem, volt vele semmi gond könnyen megszokta a környezett, és kész.
2012. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!