Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelés után még "befogadóképe...

Tüzelés után még "befogadóképes" a kutya?

Figyelt kérdés
Most tüzelt először a kutyusom, de már vége (kb. 3 napja). Hétvégén elszeretnénk menni vizslatúrára, de nem tudom, hogy már szabad e sok kutya közé vinni.
2008. ápr. 24. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mág nem engedi magához a kant, a tüzelés köépső 2 hetében áll fenn ez a veszély. Mivel ált. 4 hét, ezért az első és az utolsó hét már nem veszélyes, viheted nyugodtan. De vehetsz távoltartó spray- t is, azzal tuti a védelem és máskor is használhatod (bár sztem ha nem akarsz kicsiket, előbb- utóbb úgyis ivartalanítani kell majd és jobb rajta fiatalon átesni. Én megszívtam egy kicsit, a 9 éves kutyámat kellett műteni, mert fiatalabb korába féltettem-. de tanultam belőle, öregen sokkal kockázatosabb a műtét)
2008. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de szerencsére nem lett baja így sem :))) Csak kockázatosabb volt, akár történhetett volna Vele bármi rossz is. Azért gondolkodj el rajta.
2008. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!