Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bochon Bolognese kutyának...

A Bochon Bolognese kutyának és a pulinak egy nap hány percet vagy mekkora távot kell sétálnia?

Figyelt kérdés
Hamarosan vigyáznom kell 2 kutyára a bichon 4 éves a puli 9 és ugye sétálniuk is kéne...:)ha valaki azt írná,hogy minek vállaltam el ,hogy vigyázzak rájuk ,ha még azt se tudom mennyit kell menniük annak annak előre megmondom,hogy azért mert ebbe a faluba CSAK ÉN és az akinek őrzöm a kutyáit sétáltat kutyát....az összes többi ember nem és még engem is hülyének néznek ...tehát szerintem tök oké hogy rám bízták ... köszi a válaszokat :D

#bolognese #bichon #puli #napi sétaadag
2012. máj. 24. 08:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Jajj nem bichon bolognese hanem havanese...:)
2012. máj. 24. 08:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Vedd alapul a fajták jellemzőit. Puli: pásztor, középtermetű, egész nap állatokat terelt. Sétaigény: NAGY. 2 óra sem sok, de ha van a falu határában mező, rét, erdő, szabad terület egyáltalán akkor fogj egy labdát és tudod... Bichonok (általában): öleb, kistermetű, de egész nap játszana. Ha esetleg nem tud lépést tartani a pulival, max leheveredik. ;)
2012. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :)pedig ez a puli nagyon lusta...akárhányszor látom csak fekszik.........
2012. máj. 24. 11:55
 4/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nyugodtan viheted akkora sétára, mint a pulit. Ha fárad, azt úgyis látod, akkor forduljatok haza.

A társasági kutyafajták is imádnak kirándulni, játszani, mozogni, csak a gazdik 80%-a megelégszik napi 3 körrel a háztömb körül...

2012. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :) ha akarjátok, ha nem biztos le fogom írni hogy milyen lesz as éta :D
2012. máj. 24. 20:37
 6/6 A kérdező kommentje:
*SÉTA
2012. máj. 24. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!