Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek kinek ajándékozzam...

Szerintetek kinek ajándékozzam el? Hova tudnám feltenni, kihirdetni a kutyust? (a többi lent)

Figyelt kérdés

A szomszédoktól pár hónapja elhoztunk egy golden kutyust,kan,nekik tovább nem kellett.Eddid elég sok energiát belefektettem a nevelésébe,nem ment,ugyanis 5 éves koráig semennyire sem lett neveleve.Teljesen buta,csak a kajálás érdekli,semmi más.Meg a gyerekeim amikor elvonulnak mellette,akkor van amikor utánnuk kap.Van egy másik goldink,ő egy okos kutyus,teljes szociálizódott.

Kutyasulira nincs pénzem és egyébként elég 1 kutyát tartani,akit oltani,féregteleniteni,tisztán tartani kell.


2012. máj. 24. 09:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Ötletek?Szerbiai vagyok!Vagy vigyem vissza a szomszédnak,hogy ajándékozza el ő?Egyébként nagyon szép kutya,nagy maci,sajnálom,hogy nem tudtam vele zöldágra vergődni,de már nem is akarok!
2012. máj. 24. 09:05
 2/7 anonim válasza:
Szia! Apukám pl egy olyan telepen dolgozik, ahol csirkéket nevelnek. Náluk is mindig van kutya, mert elég sokan akarnának lopni sajnos. Oda nem is baj, ha kicsit vadabb, csak az ott dolgozókat kell megszoknia.. Ők például mindig úgy fogadnak be kóbor kutyusokat. Esetleg nincs a közelben valami ilyesmi??
2012. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem először egyértelműen nevelni kellene, mert más gazdik sem fognak így örülni neki, és csak nagyon rossz vége lesz. Én az állatvédő alapítványoknál kezdenék. A Noé például nagyon lelkiismeretes.
2012. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

Miért vállaltad el és fogadtad örökbe, ha nincs hozzá megfelelő időd/energiád/pénzed/tudásod?


Éljen a felelős állattartás, gratulálok Neked és a szomszédodnak is!


Hirdesd meg mindenhol, ahol csak tudod: expressz.hu, kiskutya.hu, bloki.hu, vatera.hu, tesz-vesz.hu, stb...


Légy kreatív, legalább ennyit tegyél meg szerencsétlen kutyáért.

2012. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

4.

Miért kell bántani? Felellős állattartásról pakolni neki? A saját kutyájával nem volt gond, megpróbálta megnevelni ezt a kutyát, etette, gondozta, nem az ő hibája, hogy egy felnőtt, elhanyagolt kutyával már nem bírt, akinek már berögzült szokásai vannak. Kész élvezet ismeretlenek felett pálcát törni, ugye?

Szerintem belátni, hogy nem megy és új helyet keresni neki a felelős viselkedés, nem pedig hagyni tovább vadulni és veszélyeztetni a gyerekeit. Azt meg nem írta, hogy a kutyára nincs pénze, hanem azt, hogy a kutyasuliba. Ami meg nem ugyanaz, hogy kajára, orvosra nem telik.

2012. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

De egy bunkó állat vagy te embertelen dög.

A gyerekeire nézve veszélyes lehet, és nem dobta az utcára mint holmi követ, és hagyta sorsára akkor miért lenne felelőtlen állattartó?


Belátni a hibáinkat sokkal nagyobb felelősség, minthogy nem látja be és inkább kidobja valahol.


Szerintem hírdesd meg expresszen, ott szoktak lenni külföldi hírdetések is, vagy plakátold ki a környéket.

2012. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hirdesd meg az interneten,nagyon sok ilyen oldal van,vagy facebookon,ott is rengeteg gazdikereső kutyus van.be kell írni a keresőbe hogy kutya mentés meg ilyenek,és kidob egy csomó ilyen csoportot.addig is vigyázz a kutyusra ha már elvállaltad,vannak retriever fajtamentők is.nekik is lehet írni.
2012. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!