Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnám megnézni a Nyíregyh...

Hol tudnám megnézni a Nyíregyházi kiállítás részleteit?

Figyelt kérdés
A belépő árak érdekelnének elsősorban és hogy milyen kutyák lesznek. Próbáltam rákeresni, de nem találtam ilyesmit. Lehet ti ügyesebbek vagytok!:)
2012. máj. 24. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is kerestem semmi ilyesmit nem találtam!
2012. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak én vagyok béna!:/ Azért ha valaki tudna mondani legalább egy belépő árat azt megköszönném!:) Ja és kutyával mennék, úgyhogy az is érdekelne, hogy neki mennyi lenne a jegy!
2012. máj. 24. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:
www.meoenyiregyhaza.hu
2012. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezen az oldalon hol vannak a belépő árak?
2012. máj. 24. 11:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak nézőként mész, nem lesz kiírva a belépő árak. Ha nevezel ennél a kiállításnál helyszínen kell fizetni, de nem drágább mint szokott lenni.
2012. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem egyértelmű, hogy nézőként mennék! És akkor a nézők honnan tudják meg, hogy mennyit kellene fizetniük? Ha pl. sokallom az árat akkor el kell mennem addig, hogy megtudjam? Ez elég butaság.:S Remélem valaki majd meg tudja mondani, hogy mennyibe kerülhet!
2012. máj. 24. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Nem egy kiállításon voltam mint néző. Soha nem írják ki az árat. Mivel ez CAC lesz, valószínűleg olcsóbb a beugró mint CACIB-ra. Én is megyek majd ráadásul nem is Nyíregyházán lakom szóval biztos, hogy nem fogok visszafordulni ha már ott vagyok. Kb. 1000 forintra számíts, nem hiszem, hogy annál több lesz. De akkor kalkulálj úgy, hogy 1500. Én is mindig többre számolok.

2012. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az tényleg nem olyan vészes! Azt hittem 3000 Ft körül van.:)
2012. máj. 25. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!