Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafésűt vagy kefét...

Milyen kutyafésűt vagy kefét kell venni egy shih-tzu-nak? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Egy közepes méretű tükrös kefét, de kérd meg a kozmetikust h mutassa meg, h hogyan kell fésülni, h teljesen csomómentes legyen.
2012. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sticker kefét. Én anno vettem fressnapfben 2x is, de kb. annyit is ért, amennyiért vettem...pár hónap után elkezdtek kijönni belőle a tüskék.

Aztán vettem a Zanniéknál egy All System kefét, ennek 3 éve semmi baja.


[link]

Háromszög alakú - 3.690 Ft

"S" méret - 3.190 Ft

"M" méret - 3.690 Ft

"L" méret - 4.190 Ft


Szóval én ezeket ajánlom, persze nem olcsóak, de ezek a legjobbak, legtartósabbak. Szerintem:)

2012. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Az all system kefe is egy tükrös kefe...
2012. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, tudom :)

Az egyértelmű, hogy a shih-tzu szőrét tükrös kefével kell ápolni, csak gondoltam akkor már gyártót is javaslok.

2012. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
A tükrösből az 1000Ft-os is bőven jó. Annyit kell megnézni, h a szálak nornálisan meg legyenek hajlítva és ne legyen se túl puha, se túl kemény.
2012. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!