Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mitől lettek az amstaffok...

Most mitől lettek az amstaffok ekkora divat kutyák?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kertvárosban lakom, és ezen a héten már a harmadik szomszédunk állít haza amstaffal.


A közeli lakótelepet szintén ellepték, ami különösebben nem zavar, mert hiszek abban, hogy a kutya viselkedése nem a fajtája miatt lesz agressziv. Legalábbis nem mindig.


De a lakótelepen egy csomó tejfeles szájú kiskamasz parádézik ezekkel a kutyikkal, és lépten nyomon uszítják őket.


Egy 7 hónapos kölyök oda rohant pár napja hozzánk, rám ugrott és karon harapott, majd a kiskutyámat vette célba.


Gondolkodás nélkül belerúgtam, ami használt és elpucolt a kuty.Az ilyen kalandok után nem csodálom, hogy a legtöbb ember retteg ettől a fajtától.


2012. máj. 25. 15:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
7. vagyok. 1 éves a kutyánk.
2012. máj. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ja-ja fog öcsédre
2012. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Amúgy a kiskutya egy nap alatt még nem igazán fogta fel hogy innentől az az ő otthona, úgyhogy kétlem, hogy a területet védi....
2012. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
nekünk van kettő staffink az egyik 1,5 éves a másik 2 hónapos a nagyobbik a házat rendesen védi de ha rászólunk akkor abbahadja a morgást amúgy az hülyeség hogy agresszívak mert egy kutya csak akkor agresszív ha arra nevelik . az pedig szégyen ha valaki menősködésre használ kutyát!!!szerintem!!!amúgy a nagyobbi fiú zeusznak hívják a kicsi lány tegnap kaptam és még nem választottam nevet szóval ha van valami ötletetek akkor szívesen fogadom őket!!!
2012. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekünk három staffunk volt kertes házban. Amikor építkeztünk, gyors megoldás kellett sitt elhordására, ezért román nemzetiségieket hívtunk a moszkva térről. Kicsit féltem tőlük hogy aztán vissza ne jöjjenek rabolni a házba, ezért gondoltam megmutatom nekik a kuttyokat. Felszereltük őket szögesnyakőrvekkel, de tiszta égők voltak, hogy azoknak is ott csóváltak, meg dörgölőztek velük, nyalogatták őket. Egyáltalán nem jó házőrzők, inkább lusta macskafélének mondanám őket. volt olyan is, hogy úgy jöttek be a házunkba, hogy a három kutyával végig aludtuk az egészet, és semmit nem hallottunk abból, hogy valaki bejött és a konyhában pakol (szerencsére nem betörő volt). Egyébként meg édes cukorfalatok, tele szeretettel, de tény hogy sok törődés és kemény kéz, tekintélyparancsoló falkavezér kell hozzájuk, mert könnyen az ember fejére nőnek, aztán jönnek a gondok. De! hozzáteszem, hogy ez minden kutyánál így van! Egyébként meg, ha valaki ilyen kutyát akar, előtte tájékozódjon, és mérlegeljen, hogy nem való-e neki inkább egy vizsla, vagy egy yorki. A mieink emberekkel nagyon barátságosak, a kutyákra figyelni kell, de pl ezért én soha nem engedem el őket csak elzárt futtatón, ha sok kutya van, akkor pedig szájkosarat teszek rájuk a biztonság kedvéért. Ajánlott odafigyelni milyen alomból van a kutya, hogy jó génjei legyenek, és jó ha az ember minél hamarabb elkezdi őket szocializálni a kutyatársadalomban.
2012. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!