Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Tibeti...

Mi a véleményetek a Tibeti masztiffról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tetszik nekem ez a fajta.

Mennyire kemény kutya?

Nagyon nehezebb kezelhető,olyan mint a kaukázusi vagy azért kicsit könyebben kezelhető? inkább mint egy bernáthegyi?


2012. máj. 25. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Definiáld mit értesz kemény alatt.
2012. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Masztiff, tehát van benne keménység, de ne azt a temperamentumos viselkedést várd tőle, mint ami pl. egy kaukázusinak vagy kuvasznak van.

Lomha, jóindulatú kutya, végtelen türelmű, de ha kihozzák a sodrából, akkor rombol.

2012. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem,köszi.
2012. máj. 26. 08:22
 4/5 A kérdező kommentje:
elsőnek úgy értem,annyira erős karatú és nehezen kezelhető mint például kakukázusi,sarplaninac vagy inkább az a jóindulatú kutya mint pl bernáthegyi,leonbergi?
2012. máj. 26. 08:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom hogy saját véleményt kértél, de azért ezt ajánlom:

[link]

Ezt csak a képekért linkelem:

[link]

Szerintem nagyon szép kutya, jó nagy. A molosszerek őse! Két kutyám van (egy német dog és egy boxer) és mindkettő ennek a leszármazottja. :D

A masztifok, bár nem olyan okosak, mint egy border collie, de nem is makacsak, és szeretnek eleget tenni gazdájuk akaratának. Német dogom nem tud semmi trükköt vagy ilyesmit, de hihetetlenül szófogadó! (Marad, gyere, nem, menj innen.) Boxerem ül, fekszik, ugrik, arad, jön, megy, jól sétál pórázon és imádja a kutyákat, kisgyerekeket. A tibeti masztif is iyesmi, szereti ő is a gyerekeket. Azért egy boxernél jóval "bpnyolultabb" vele.

2012. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!