Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyakörvvel vagy hámmal futtassam?

Nyakörvvel vagy hámmal futtassam?

Figyelt kérdés
kerékpár mellett fut,de nem sokat. nem húz,nem áll meg szaglászni olyankor meg semmi. nagyon jólnevelt. nyakörv vagy hám?
2012. máj. 25. 21:58
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és amúgy csak akkor szoktam sétáltatni hámmal ha sötétben sétálunk hogy rárakjam a villogót ha elengedem! mert a nyakörv elfordul
2012. máj. 25. 22:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha pórázon futtatod akkor kényelmesebb lenne neki a hám de ha csak a bicikli mellett fut póráz nélkül akkor teljesen mindegy,hogy melyiket használod.
2012. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a városban pórázon mert itt büntetnek ha el van engedve,de ha kiérünk a városból akkor természetesen elengedem :)
2012. máj. 25. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem használj hámot az kényelmesebb neki.
2012. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hámot használok, és görkorcsolyázok vele. Húzatom magam. :)
2012. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én A hámot ajánlom neked.

És mondok is egy jó hám márkát: Julius-k9

Nagyon tartós , és strapa bíró hám !

Én is ezt használom mindenre még szánkóhuzásra is tökéletes volt ;)

2012. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D nekem a k9 nem jött be.... ilyenem van csak az biztonsági kapcsos : [link]
2012. máj. 26. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!