Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható Basenji kennel...

Megbízható Basenji kennel Magyarországon? Baranya, Tolna, Somogy megye környékén lenne a legjobb, de végülis mindegy!

Figyelt kérdés
Megbízható kennelt keresek, törzskönyves kutyákkal, kutyaútlevél lehetőséggel. Hobby célból.

2012. máj. 26. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
magyarországon ez egy nagyon ritka fajta,én még nem is találkoztam vele,csak kiállításon,szerintem interneten keresgess.bár az ilyen ritka kutyák nagyon drágák,viszont menhelyen találsz rengeteg a basenjihez hasonló kis kutyust.sőt engem még idegesítene is hogy egész nap vonyít,meg visít a kutyám mintha nyúznák.
2012. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha az ember fajtaiszta és minőségi kutyát szeretne a pénz nem lehet akadály, mert rájuk költeni kell :) Én se láttam még M.o-n ilyen fajta kutyát, de fel tudtam venni a kapsolatot egy BP-i tenyésztővel aki külfödre adja el a kutyákat. Ritkák az almok, de végre találtam :) Ha ez nem sikerülne:


Shiba-Inu kennel esetleg? :)

2012. máj. 26. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Tolna megyében lakom, itt régen volt egy, de nem tudom, hogy honnan vették. Azóta tényleg nem láttam másikat.
2012. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olvastam egy szekszárdi (shiba inu) kennelről, szóval lehetséges, h volt/ van, de nem tudtam felvenni velük a kapcsolatot. ellenben találtam egy szolnoki shiba kennelt, ami nagyon tetszetős és az ár is (150.000) elfogadjató :)
2012. máj. 27. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!