Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet aktívan mozgatni egy kutyát? (pitbull)

Figyelt kérdés
1 éves és naponta fittatom de azt mondják, hogy nagyon korai.Tényleg az?

2012. máj. 26. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mit értesz futtatás alatt. A nagy megterhelés tényleg nem ajánlott, csak egy éves kor fölött, és akkor is fokozatosan bevezetve, nem hirtelen harminc kilométer futással indítva.
2012. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Burgonya08 válasza:
Szerintem nem az. De csak addig futtasd amég úgy látod, hogy bírja és élvezi . :)
2012. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sohasem lehet kifárasztani :D

Kocogni és futni szokott felváltva.De inkább kocog 30 percet nagyon-nagyon max. 1 órát...És utánna akar még játszani!!!:)

2012. máj. 27. 00:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, a kocogás a kutyák természetes közlekedési módja, úgy sohasem fog kifáradni. :) Úgy kellene, hogy váltogatod a futást, a kocogást, és a sétát.

Én ezért szeretem a labdázást, mert odafut, lassít/megáll, visszafut, megáll. Dombra fel, dombról le még gyorsabban elfárad.

2012. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Csak féltem az izületeit :(
2012. máj. 27. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!