Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány éves kortól lehet önkénte...

Hány éves kortól lehet önkénteskedni a menhelyen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy régebbi válaszom ugyanilyen kérdésre:

"Én a győri menhelyen vagyok önkéntes.

16 év alatt csak a menhely területén belül dolgozhatsz, írásos szülői engedéllyel. Mehetsz sétáltatni, de csak ha van veled 18 év feletti.

16-18 között szintén írásos szülői engedély kell, de már ki lehet egyedül vinni menhely területén kívülre kutyát sétáltatni. Kutyát kennelekből kivenni, oda visszatenni csak a tapasztaltabbaknak szabad.

18 év felett szülői engedély nélkül bármit csinálhatsz. Persze az etetést megvan, hogy mikor ki végzi.

Minden korosztálynál saját felelősséged van, mert az ott dolgozók, más önkéntesek nem tudnak rád figyelni mindig.

De menj be a legközelebbi menhelyre ahol szeretnél önkénteskedni, ott pontosan megmondják, mit csinálhatsz. Ideiglenes befogadást pedig bárki végezhet, akinek megfelelő ehhez a háza, kertje, van elég ideje, idegzete, kapacitása rá."

Remélem segítettem.

2012. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!