Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Társ. De milyen fajtát?

Társ. De milyen fajtát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok a kutyusra lenne napi 3 órám kb és emellett hétvégente kutya suli meg persze napi 3szor séta:)

Nagytestű kutyát szeretnék aki tekintélyt parancsoló de mégis szép :) Annyi kutya fajta van ami tetszene nekem és nem tudok választani..Esetleg tapasztalatok ? Nektek milyen fajtájú kutyátok van ami szerintetek nekem is megfelelne? Szeretek mozogni de egy Border Collie-t biztos nem bírnék minden nap lefárasztani :D Kinti benti kutya lenne , a szobámban aludna. Szeretném ha én lennék neki az igazi gazdi:))


2012. máj. 27. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem most 2 kistestűm van, de az álmom egy német dog. Ő nagy is, tekintélyt parancsoló is, de érzékeny lelkű kutya.
2012. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ők gyönyörűek én is gondoltam rájuk csak nekem talán ők már túl nagyok:)

Köszönöm a választ!

2012. máj. 27. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem bullmasztiffom van, egy igazi békés nagy mackó :) Lakásban nyugodt, a szabadban igazi kis virgonc :) Most 11 hónapos egyébként. Imád a közelünkben lenni, most is bent pihen a férjemmel az ágyon :)
2012. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De aranyos lehet !:O

Felénk is van egy és tényleg egy mackó , biztos sok örömötök van benne:))

Köszönöm a választ!

2012. máj. 27. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, így van :)

Nagyon sokszor megnevettet, imádom :)

2012. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ajánlanám a Csau-Csau-t! Szép színekben kapható,a lila nyelve miatt és a mackós teste miatt tekintélyt parancsoló! Nincs olyan nagy mozgásigénye és prímán elvan lakásban is. Na és persze nem ugat feleslegesen! Ha a nagy szőr számodra akadály akkor kapható rövid szőrűben is.

Vagy esetleg Skót Juhász..

2012. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Skót juhász. Igazi társ, nagyon okos már kiskorában is. Mozgásigénye nem extra sok. Nekünk is skótunk van, ha van kedved itt megismerkedhetsz vele: mandula.blogger.hu
2012. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Mandula gyönyörű:O:D

2012. máj. 27. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Chow-chow rövid szőrűben is van???
2012. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!