Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a 12 hetes...

Mit csináljak ha a 12 hetes kutyám nagyon gyorsan eszik?

Figyelt kérdés
Beagle, nagyon gyorsan eszik. Ma reggel pedig kihányta azt amit evett (száraz táp) !!! Mit csináljunk vele?
2012. máj. 27. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
egyszerre csak keveset adj neki
2012. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Öntsd le neki egy kis vízzel. Ill. lehet kapni falásgátló tálakat, de te is tudsz ilyet csinálni neki.

Az a lényeg, hogy a puklik miatt nem tudja olyan hamar odaszorítani a tál oldalához a kaját, így lassabban tudja megenni.

[link]

2012. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy simán raksz egy nagyobb követ a tál közepére és kész a házi falásgátló tálad!:D Egyébként én is úgy csináltam, hogy egyszerre mindig csak egy pár szemet adtam neki és egyre többet. Most már sosem hányja ki a kaját!
2012. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok állatos boltban lehet kapni önetetős labdát. Abba beletöltöd a száraztápot és ahogy gurigatja, mindig csak egy kevés jön ki belőle. Amikor megeszi, akkor tovább tudja gurítani. A kölykök szeretik, mert közben játszhatnak is és neked sem kell fölötte állnod és szabályoznod az evés ütemét.
2012. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kölyökkutyák tulajdonsága, hogy behabzsolják a kajájukat. A fent említett módszereket tudom ajánlani én is, illetve annyi, hogy nyugi, ez teljesen normális mindegyik kiskutyánál, általános "probléma". Idővel, ahogy nő, ezt a falánkságot el fogja hagyni! :)
2012. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kipróbálom őket :)
2012. máj. 27. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!