Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik ez a kutyás hely?

Létezik ez a kutyás hely?

Figyelt kérdés

Szeretném összegyűjteni az országban levő olyan vízparti helyeket, ahol legálisan, megengedetten, vagy legalább békén hagyva, elhagyatott helyen úsztathatjuk kedvenceinket.

Segítsünk egymásnak, és osszuk meg az információkat!


Engem személy szerint első sorban Gödöllő környékén érdekelne úsztatási lehetőség (pl. isaszegi tavak kilőve, a sok horgász állandóan morog, meg rendőrt hív...).


Várom az alternatívákat! :)



2012. máj. 27. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz nem Gödöllő környékén lakom de itt nálunk van egy kis tó az erdő szélén ahol igaz szoktak horgászni de ennek ellenére úszhatnak a kutyák a tóban. Csak sajnos a tó már eléggé el van iszaposodva így a kutyáknak úszás után egy kicsit iszap szaguk lesz.
2012. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem tudok kutyás helyekről, de azt tudom, hogy a Duna partjára le lehet menni lóval Gödnél, meg bele is lehet menni a vízbe is. =) (Vagy legalábbis nem szóltak érte soha.) Meg szerintem máshol is. Gondolom, kutyát is lehet vinni. És szerintem nincs is messze Gödöllőtől pl. Göd.


Szoktak még kutyát vinni a Nőtincsi tóhoz is, bár az messzebb van, meg lóval is bele lehet sétálni egy részen a tóba. Csak ott figyelni kell arra, hogy van egy horgászós hely, meg van olyan, ahonnan ki vannak tiltva a horgászok. Na, az utóbbi helyre kell menni. És még itt annyi a gond, hogy régebben mindig tömeges halpusztulások voltak, és olyankor nagyon büdös volt a tó. De most épp elég tiszta a vize.

2012. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!