Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg van szaguk a házaknak/...

Tényleg van szaguk a házaknak/lakásoknak melyekben kutya lakik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi hogy ha egy kutya alapjáraton szoba kutya de szobatiszta mindig viszik sétálni és fürdetve van valamint a bűzmirigye is ki van nyomva(azt halottam hogy attól is lehet "szaguk") akkor is lehet egy jellegzetes szag a lakásban ? Persze rendszeres szellőztetés mellett? Szerintem eléggé megoszlanak a vélemények de lehet hogy csak azért mert akik nem szeretik a kutyákat csak azért is ráfogják hogy bent lehet érezni a kutya szagot? Van egy ismerősöm 2 Yorki-ja van és tényleg tiszták de mégis érezni valami szagot míg egy másik ismerősöm szintén 2 Yorkival eggyáltalán nem érezni semmilyen szagot. Szerintetek?
2012. máj. 27. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

én kutyám nem büdös,sőt senki nem panaszkodott még hogy büdös lenne a lakásba vagy más szag,pedig a szüleim is járnak hozzám és apámnak nincs kutyája,elég őszinte ember megmondaná ha büdös lenne! Én is voltam már pár lakásba ahol kutya van és nem lehet érezni semmit!

Viszont van felettünk lakónak 2 db border coolieja a faszi alkoholista szóval maga a faszi is büdös,de a 2 kutya szagát is lehet érezni mikor kiszállnak a liftből,az nem kellemes..

2012. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha a kutya tiszta (és ehhez nem kell nyomkodni a bűzmirigyét, ha egészséges a kutya, akkor az ürül magától és nem büdös) tehát ha a kutya tiszta akkor nincs szaga.

Szerintem a cigis lakásoknak van szaga,a dohosaknak és van pár ahol kifejezett zsírszag van. De kutyaszagot nem szoktam érezni

2012. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a kutya tisztán van tartva és rendesen takarítva van a lakásban akkor nem érzik semmi szag.Igaz nekünk kinti kutyánk van de a barátnőmék bent tartanak 2 nagytestű hosszú szőrű kutyát a házban és semmi szagot nem lehet érezni.
2012. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A fekhelyüket kell mosni és szobatiszták legyenek, ennyi a varázslat. A bútorokra mg úgy kell felengedni őket, hogy le legyenek terítve. A szőnyeg meg tisztítható pár évenként. Nekünk 2 kinti-benti van, és nincs bent kutyaszag, bár télen a kanunk kicsit szagosabb, mert meghagjyuk a bundáját nagyra. Ilyenkor kicsit sűrűben mossuk a takaróját.
2012. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kinti-benti nagytestű kutyám lesz és csak ezért kérdeztem hogy mindenképp számíthatók e "szagra" de akkor megnyugodtam :) Szerintem is a cigis lakások a büdösek egyébként nah meg az alkohol ..

2012. máj. 27. 15:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs kutya szag pedig négy kutya van bent. Napi egyszer fel kell porszívózni két naponta meg felmosni. A kutyáknak olyan jó illatuk van pedig évente csak egyszer fürödnek samponnal. A kutyák átveszik a környezetük szagát. Van egy ismerősöm aminek a kutya kennelje a fenyőnél van neki olyan fenyő illata van :)
2012. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez érdekel :D
2012. máj. 27. 16:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Kinti benti kutyám van és nincs kutya szag. Takarítani kell, néha egy kis szagtalanító spray a lelkiismeretem megnyugtatására és ennyi.
2012. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 27. 17:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha közvetlen közelről megszagolod, akkor "kutya szaga" van, de ez a lakásban egyáltalán nem érződik.

Kivétel a vizes kutya, ami valóban büdös és az egész lakásban érezni lehet az "ázott kutya szagot". De megszárad és egy szellőztetés után semmi gond nincs már...

2012. máj. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!