Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van akit nem idegesít hogy a...

Van akit nem idegesít hogy a boxer mopsz, meg ezek nem bírnak csöndben maradni?

Figyelt kérdés

Engem eléggé irritál, hogy ott fekszik és folyton mhhhhpssssz... mhhhhpsssszz...

Nem bír úgy levegőt venni, hogy ne hallanám hogy ott van vagy sem.


-Van akinek ez tetszik?



2012. máj. 27. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

nincs se boxerem, semopszom. ezért is.

Ha te nem bírod,akkor minek van ilyen kutyád?

2012. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi imádjuk hallgatni, ahogy "röfög", és horkol a palotapincsink. A párom horkolása kimondottan idegesít, de az övé nem.
2012. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés :D

Nézd, ha idegesítenek, ne vegyél ilyen kutyát. Senki nem kér arra, hogy akaratod ellenére hallgatnod kelljen a lélegzését. Akit nem zavar, annak meg jó lehet egy ilyen kutya. Szerintem ez egy olyan részletkérdés, ami eltörpül a kutya fontosabb tulajdonságai mellett.

Én egyébként kifejezetten szeretem a boxereket, de még sosem jutott eszembe, hogy idegesítő a levegővételük hangja:D

2012. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik de elviselem meg már fel sem tűnik.

Nem a kutyám ( vagy másé ) tehet arról hogy így lélegzik.

És szerintem ha valaki szereti a kutyáját akkor nem fogják azok a dolgok érdekelni hogy horkol,nehezen vesz levegőt, esetleg 3 lábú, vagy szívbeteg mert ezek nem befolyásolják a személyiségét.

Az enyém pl. egy palota pincsi úgy röfög néha mint egy kismalac de ha már nem "röfögne" így akkor már szerintem hiányozni is. :)

2012. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik! Mondjuk nekem nincs ilyen kutyám, de az én kutyám egyik barátja egy angol bulldog és én mindig jót derülök rajta. Az megint más dolog, hogy én is meggondolnám, hogy saját kutyának bevállaljam, de így nekem tetszenek.:)
2012. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg pont ez tetszik most akkor ???

Pont ezért szeretnék ilyen fajtát,imádom ezeket a nyomott orrú bohócokat:))

Inkább szeresd a kutyád minthogy ilyenért kritizáld szegényt!! Én örülnék ha itt hortyogna mellettem:)

2012. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen ebet tartani akkor. Nekem kertben van a boxer, ráér ott röfögni magának
2012. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, a mopszok azért horkolnak mert tömzsi az orruk! És nekem mopszom vAN!
2012. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem boxerem van de nem baj ha röfög meg szoktunk vele hülyéskedni!
2012. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi van, már szabad vélemény nyilvánítás sincs? Csak nem elgondolkodtál és a lelkedbe tiportam???
2012. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!