Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős kortól érdemes...

Mennyi idős kortól érdemes elkezdi egy kutyus képzését?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a legalkalmasabb 3-6 hónapos kora körül.
2012. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amint hozzád kerül. Persze semmi bonyolultat, de ugye az alapok nélkül a bonyolult dolgokat sem tudná később megtanulni, szóval nagyon fontosak azok is.
2012. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ahogy megkapod.
2012. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már jó ideje nálam van de eddig még semmit sem csinjáltam.
2012. máj. 27. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz vele együttélni, ha semmit sem csináltál vele? A behívás, helyreküldés, szobatisztatás, névtanulás, nemszabad, fúj, hozd ide stb, ezek nagyon fontos és egyszerűbb dolgok, ezekkel kezdi az ember. Ne mondd, hogy ezeket sem csináltad.
2012. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy tudtál vele együttélni, úgy értem: mit csináltál ha rosszalkodott, hogy hívtad magadhoz, nem játszottál vele...? Mert ez is nevelés.
2012. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezek persze de ilyenek mint az ül, fekszik, áll stb ilyenek nem voltak még.
2012. máj. 27. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Sosem késő elkezdeni.
2012. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valóban sosem késő elkezdeni, de minél hamarabb, annál jobb. És a tanítás mellet nagyon fontos, hogy szocializáld, vidd ingergazdag környezetbe, szoktasd a különböző hangokhoz, emberekhez, tömegközlekedéshez, vidd kutyák közé stb. Én pont ezt nem tettem meg a kutyámmal, és most szopok, mint a torkosborz. :/

Ó, és ami a legfontosabb, NE HAGYD, hogy a kutya a fejedre nőjön. Akármilyen fajta, akármekkora, ha ő veszi át a vezetést, nagyon nehéz helyretenni.

Remélem segítettem.

2012. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!