Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffordshire terrier...

Amerikai staffordshire terriernek kell e még vitamin ha jó minőségű a táp?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy jó a kálcium de van aki azt mondja felesleges csak árt, meg van a zöldalga kivonat...
2012. máj. 27. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Kalcium csak àrt! A zöldkagyló kivonat viszont tényleg jò, pl. Vetri acare GF600, Luposan.
2012. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tyler913 ***** válasza:
Attól függ,milyen a táp.Szuperprémium táp mellé tényleg nem szabad kálciumot adni,mert ha túladagolod,veszélyeztetheti a csontok fejlődését.Közepes minőségű táp mellé viszont mehet.A zöldalga-kivonatot nyugodtan adhatod kúraszerűen,ártani nem árt.
2012. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)A Purina Dog Chow-ot akarom neki adni 10 hetes most olvasom van benne kálcium és d vitamin.

A zöldalga dolgot mennyi ideig kell neki adni?Pontosan mire jó?

2012. máj. 27. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Dog Chow közepes minőségű táp, helyette javasolnám pl. a Brit Prémium tápot, egy árban vannak, viszont ez prémium táp, valószínű kevesebb is kell belőle :)

Zöldalga kivonat alatt zöldkagylót értesz, vagy ez két különböző? Erről még nem hallottam :)

Egyébként a zöldkagyló kivonatot az izületek védelme miatt szokták javasolni már a közepes testű kutyáktól is. Nekem nagytestű kutyusom van, 4 hónapos korától adom neki folyamatosan, most 11 hónapos. Addig fogja kapni, amíg el nem éri a kifejlett méretét, utána évente, kúraszerűen. Én Vetri Care GF600-at adok neki.

Nézd meg itt a Brit Prémium tápot:

[link]

Innen ingyenes a kiszállítás is!

2012. máj. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan ez való nektek:

[link]


Ami nagy különbség, hogy a Dog Chow-ban messze nincs ennyi hús, mint ebben.

2012. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. máj. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!