Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MEOE CACIB-on beengednek...

MEOE CACIB-on beengednek veszettség elleni oltás nélkül?

Figyelt kérdés
A kutya akit viszek még csak 4 oltása lesz, illetve a 4. oltás után 3 héttel van a Pécsi CACIB és nem tudom h addig beadják-e neki a veszettség ellenit? Elmúlik már 3 hónapos a kiállításra csak annyi mindent kap 6. héttől 2 hetente hogy félek h nem fog beleférni a veszettség elleni. 4 oltás után mennyivel adják azt?
2012. máj. 28. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónaposan megkaptuk a veszettség ellenit is. De nem hiszem, hogy beengednek anélkül, ugyanis a bejáratnál ott áll egy állatorvos (vagy 2) és nézik az oltási könyvet.
2012. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

utolsó oltás után 2 héttel már kaphatja. De miért kapott már 4 oltást, és veszettséget pedig nem? nálam kapnak egy parvot, (6 hét) utána egy kombinált, (8hét) aztán egy ismétlő kombinált (10 hét) végül egy veszettségit (12 hét)

Veszettségi oltás nélkül semmilyen kutyás rendezvényre nem engednek be.

2012. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 4. oltás után 2 héttel be lehet neki adatni a veszettségit, így nem lesz gond + ilyen kicsi kölyöknél még nem veszik ezt annyira szigorúan.
2012. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen én is megnéztem látom már h be lesz adva :)
2012. máj. 28. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Tőlem még egyszer sem kérték az oltásikönyvet, pedig nem egyen voltam. Bár én nem kölyökkutyával mentem az is igaz.
2012. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!