Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez hihetetlen! Van olyan, aki...

Ez hihetetlen! Van olyan, aki ezt az orvost választja?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdés kapcsán olvastam ennek az állatorvosnak az oldalát: [link]


Egyszerűen padlót fogtam a leírtaktól, bár még csak az elején járok, mert nagyon hosszú, de biztosan érdemes végigolvasni. Nagyon sok dolgon elnevettem magam, de tulajdonképpen szomorú, hogy egy ilyen embert hagynak praktizálni...


Ezen akadtam ki a legjobban eddig:

"A gazdit kísérő gyerek jelenléte a rendelőben vagy háznál + 500,- Ft – tól + 1 000,- Ft – ig.

Egészséges, nyugodt állat védőoltásakor a példásan viselkedő gyerek jelenléte esetén nem számolok fel plusz költséget!

Amikor a gyerek örömmel jön a rendelőmbe, élvezi hogy itt lehet és semmivel sem zavarja a munkámat, akkor és is örülök, hogy a gyerek boldog.

Bizony jönnek a rendelőmbe fegyelmezett, jókedvű gyerekek is, akiknek a társaságában lenni öröm a számomra !"


De ha beleolvastok, akkor biztosan találtok még ti is hasonlóan cifra dolgokat! Én teljesen fel vagyok háborodva! Eddig nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek-e, de azt hiszem az utóbbi lesz a vége.:S


2012. máj. 28. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt már kint ennek az állatorvosnak a linkje ezen az oldalon. Nem komplett az ürge, nem hinném hogy valóban "praktizál" is.
2012. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"(A példásan viselkedő gyerek az én értelmezésem szerint a rendelőben leül és nem nyúl semmihez sem, csendben van, majdnem úgy mint egy szobor! Legalább 1 méter távolságra kell, hogy legyen a gyerek az állattól egész idő alatt amíg az állatorvos dolgozik.)"


:S Ez biztos nem normális!

2012. máj. 28. 11:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Amúgy ez az állatdoki olyasféle lehet, mint a mi infó tanárunk középsuliban: még a számítógépet sem tudta újraindítani.

Talán csak az érdiek tudnák megmondani hogy valójában dolgozik-e ez az ürge vagy csak állatorvosnak képzeli magát.

1. voltam

2012. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az az állatorvos amelyik ilyeneket ír biztos nem normális.Szerintem a megfelelő iskolai végzettsége sincsen meg hozzá mert egy normális állatorvos nem ír olyat,hogy "fajtiszta mudi".
2012. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"A gyógyításra szívesen rászánom a szükséges időt, amikor ez több az átlagosnál, akkor elkérem a pluszban ráfordított időnek az árát is."


"MIKROCHIP KOMPLETT FÁJDALOMMENTES BEÜLTETÉSE, CSAK

3 500,- Ft."


Bocs doki csak 3ezrem van a fájdalmas beültetést kérném :D


Ha a gyerek példásan viselkedett a rendelőmben vagy a háznál történő állatorvosi munkám során, ha nyugodtan ült és nem szólt bele a munkámba, akkor, a munka végén, közvetlenül a fizetés előtt még feltehet egy kérdést, amire szívesen válaszolok.


A legkisebbnél valamivel nagyobb méretű, nem mindíg szófogadó kutyáknak, például :


Ezek a gyöngyszemek... Feltennék neki pár kérdést pl.:


Mi az a plusz idő? A mi orvosunk soha nem mondott olyat,hogy bocsi,de ma csak 1 órát gyógyítom a kutyád:DD



Ha a gyerek nem viselkedett jól akkor nem kérdezhet senki semmit hanem dobja a lóvét és húzzon a sunyiba? Utoljára pedig a kutya szófogadása mérettől függ... Ez is új.

2012. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem praktizál! Érdre pont jó, oltani ,ivartalanítani, betegségekre gyógyszert felírni,sebet összevarrni tud,többet nem is kívánnak tőle.Furcsa a stílusa ,meg iszonyat gagyi a honlapja,de abban igaza van ,hogy hülyegyerekek nem kellenek a rendelőbe,mondjuk én egy étterembe is kiírnám ,csak ott nem lehet,pedig idegölő a folyamatosan visítva üvőltve körbeszaladó kölök az asztalok között..
2012. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
No meg tegyük hozzá Érden iszonyat sok a bugrisbunkó és több a cigány mint kutyában a bolha. Szóval igen rossz tapasztalatai lehetnek ,ha tételesen felsorolta az alapvető emberi viselkedési normákat is. Bár lehet ,hogy enyhe autista vagy skizo a csóka, de attól még lehet jó orvos.
2012. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Azért arra kíváncsi lennék, hogy te milyen gyerek voltál?:) Ott maradtál szótlanul, mozdulatlanul, ahova a szüleid leültettek? Nem ez a jellemző a gyerekekre! Az megint más dolog, hogy valóban nagyon sok az iszonyat neveletlen kölyök, de azért senki ne várja már el egy kicsi gyerektől, hogy ne kíváncsiskodjon!


Meg ilyenek, hogy ha disznónak megy oltást adni, akkor nehogy véletlenül hozzáérjen a gazda, mert a végén még piszkos lesz a ruhája és ugye az is plusz költség!


Mi is Érdre járunk amúgy a kutyánkkal állatorvoshoz, mert az orvosok tényleg foglalkoznak az állatokkal és nem kell kővé dermeszteni a kutyát, mert ha megmozdul, akkor az is plusz költség. Jóhogy nem már egy ugatás 500 Ft...Az eszem megáll! Azért ehhez már pofa kell!


Meg szép is lenne, ha nagyobb piszokkal jár egy kutya ellátása, akkor mindenki plusz pénzt kérne a fertőtlenítésért. Nekem a kölyök kutyám első orvosi látogatásunk során annyira izgult, hogy odahányt a vizsgáló asztalra. Na ezért milyen költségeket varrt volna a nyakamba ez a kuruzsló?:D A mi orvosunk szó nélkül feltakarította és még plusz papírtörlőt is adott INGYEN, ha út közben is hányna a boxban...


Attól, hogy elvégezte az állatorvosit, nem ő lesz az Isten. Kicsit sokat képzel magáról ez az ember, pedig millió másik orvos is ugyanazt megcsinálja, amit ő csak nem ekkora kretének mellé...Azért nagyon nem mindegy!

2012. máj. 28. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen én állítólag rendes gyerek voltam elmondások alapján,nem hisztériáztam ,mert neveltek ,nem hagytak nőni mint a gazt a réten. De mindenki oda viszi az állatát ahová akarja,szabad a verseny,valószínűleg ő is megél, meg a másik orvos is.
2012. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én jót mosolyogtam rajta. Ha jól végzi a munkáját, részemről lehet jóbolond...

Valószínű, hogy nincs túl sok jó tapasztalata a rendelőbe érkező gyerekekkel... :)

Most olvasom figyelmesen a honlapot, vannak priceless gyöngyszemek... :D

"Ne keverjék össze, hogy melyik rendelőbe indultak, mert Érd városban már 10 állatorvosi rendelő működik. Sajnos közülük kettő egészen közel nyílt az én rendelőmhöz."

Szakadok... :D

Ilyenkor áldom az égieket, hogy mi megtaláltuk a számunkra tökéletes állatorvost, aki a leghülyébb kérdéseim hallatára is csak picit néz furán...

2012. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!