Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb kennel? Német juhász.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hobby célra szeretnék német juhász kan kutyát venni, természetesen ivartalanítva lesz. Csak nem tudom melyik kennelt válasszam. Sok kennel van az interneten de így nem tudom eldönteni hogy melyik a legmegbízhatóbb ahol a kutyák szűrve vannak a betegségekre és tényleg jó vérvonalúak. Ó német juhászt azaz hosszabb szőrűt szeretnék. Az árral tisztában vagyok hogy egy biztos helyről származó kutya nem olcsó de azt szeretném hogy biztos egészséges legyen és ne kelljen félnem a diszpláziától..

Tudnátok olyan kenneleket mondani amiről tudjátok hogy jó esetleg tapasztalatotok is van róla?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. máj. 28. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sok jó kennel van, és mondhatom, hogy csak nagyon kis különbség van köztük, főleg, ha hobby célra kell. Igazából annyit tudsz csinálni, hogy felhívsz elsőre szimpatikus kenneleket, meglátogatod, megnézed a papírokat, a kiskutyákat és a SZÜLEIKET!!! temperamentum, vézen, szőr minősége... illetve játszhatsz is a kölykökkel, így megtudhatod melyik félős, agresszióra hajlamos, domináns stb. ennyit tudsz tenni, mert annyi kennel van, főleg, mint ahogy írtam, hogy csak hobbyra kell - ahol nagyon sok dolog nem fontos, amíg egy verseny kutyánál igen -, csak annyit tudok írni, hogy látogass bátran, tetess el kutyákat, és válaszd ki azt, amelyik a legjobban illik hozzád! Sok sikert! :)

2012. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ ! És így fogok tenni:)
2012. jún. 1. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!