Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen korai tuzeles? Most mit...

Ilyen korai tuzeles? Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
6 honapos amstaff.2 het mulva lett volna ivartalanitva a kutyam,de ma lattam hogy barnas pirossas cseppeket hagy maga utan,szoval tuzel.igaz hogy csak a 12.-ik nap utan kezdene el parosodni?mert par nap mulva utazunk haza Magarorszagra es ott lett volna az ivartalanitas.otthon van 4 kan kutyank,hogyan vedjen meg toluk?

2012. máj. 28. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,lehet ilyen korai tuzeles,mivel valtozo 6-11 honap kozott

a kan kutyaktol el kene zarni valahova,de ugy,hogy ne tudjanak bejutni hozza,vagy bevinni a hazba

2012. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Addig a pár napig adjál neki kutyák számára kitalált fogamzásgátlót állatorvos tudja neked ezt kiírni.
2012. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is pont így jártunk, csak az én kutyám 7 hónapos.:) Vagy fokozottan figyelsz a kutyákra és esetleg egy tüzelő bugyit is adhatsz rá(bár ahogy hallottam a kanoknak az sem akadály), vagy tényleg az állatorvos ad valami fogamzásgátlót. Én mondjuk nem tudom, hogy ez a fogamzásgátló milyen hatással lehet a kutyára, de az állatorvos biztosan tájékoztat.:)
2012. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.megerdeklodom az orvosnal mit tegyek.
2012. máj. 29. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!