Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Emiatt nem lenne fajtatiszta?...

Emiatt nem lenne fajtatiszta? Mert sötétebbek a fülei, mint a teste és az orra nem fekete?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek?

[link]


2012. máj. 28. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha van tk-ve akkor fajtatiszta, ha nincs, akkor csak fajtajellegű keverék. Amúgy emiatt lehetne fajtatiszta, a labiknak váltóorra van, ami télen rózsaszínű, nyáron pedig fekete- jó esetben. De az sem hiba, ha rózsaszín, attól lehet fajtatiszta, csak nem elfogadott.
2012. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ki mondta ezt a baromságot, kérdező? Egyébként az alapján, ami látszik belőle, labinak néz ki, nekem is az van. Aki ezt mondta, az nem ért a labikhoz, az tuti- a sárga labiknak mind sötétebb a füle, csak a sötétebb árnyalatúaknak nem (arany, rókavörös), no és a csokinak meg a feketének :)))
2012. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja és nem minden sárgának fekete az orra.
2012. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi :D ijesztgetnek engem az emberek...
2012. máj. 28. 21:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezek miatt még lehetne fajtatiszta, a törzskönyv hiánya miatt viszont semmiképp, maximum erőteljes hasonlóságot mutat egy bizonyos fajtával.
2012. máj. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sőt, mutassatok nekem olyan sárga labradort, amelyik ilyen világos és a füle is! NINCS!!!
2012. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, nekem is mondták a sárga labimra teljes meggyőződéssel, hogy:

"HÁT EZ NEM LABRADOR!!! A LABRADOR AZ FEKETE!!!"

Tudom, idegesítő, pláne, hogy teljesen biztos az ilyen okostojás a dolgában, mégis jobb, ha legyintesz! Előbb-utóbb úgyis találkozik még egy csomó labival és ha egy kis agya van, később rájön, hogy Ő mondott baromságot!!! :DDD

2012. máj. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet h csak váltóorra van a kutyának.
2012. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Velem a szomszédom állt neki vitatkozni, hogy Huskym van, vagy malamutom, természetesen huskym van,de szerinte én vagyok a hülye és ez malamut... inkább ott hagytam a végén..

Volt oylan ember akinek hiába mondtam, hogy husky, akkor is azt állitotta, hogy ez egy farkas...

Olyan is volt aki azt mondta, ez se husky, se malamut...Mert szerinte túl kicsi... Pedig a kutyám teljesen átlagos husky méretű.

És olyan is volt, aki szerint biztos nem husky volt, mert neki túl világos a szine(szürke) és a huskyk feketék.

Ja azt kihagytam, hogy mások megint csak azt mondták, hogy nem husky, mert hát nem kék a szeme..

A lényeg az, hogy mindenki jobban tudja nálam, hogy milyen kutyám van..:D Sztem rájuk kell hagyni... majd csak egyszer észhez térnek.


A kutyámról kép, de ő sokak szerint nem husky:

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Süti a nap azért olyan világos...:-S
2012. máj. 29. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!