Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldogot szeretnék...

Francia bulldogot szeretnék tartani! Őket csak lakásban lehet vagy kint is jól bírják?

Figyelt kérdés
Kint természetesen minden olyan felételt tudnék biztosítani, amire szüksége lenne! (Nem ő lenne az első állatom.)
2009. jún. 30. 10:58
 1/4 anonim válasza:
25%

az én francia bulldogom kint van. elkerítettünk neki egy részt az udvarból, abban van egy nagyobb kutyaól (én is kényelmesen beférek.. még mászkálni is tudok benne.), ebben pedig van egy pici ház, amit kitömtünk neki mindenféle ruhával. így jól bírja.

amúgy már kölyökkora óta ebben lakik.

szóval szerintem ha tudsz neki kint meleg, elzárt helyet biztosítani, akkor nyugodtan lakhat ott. ha az enyém bírja, a tiéd is fogja. :)

2009. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Én is kb. ilyen helyzetre gondoltam, mint ami nálad is van.

Bár nálunk két garázs is van, az egyik a ház alatt, szóval lehet ott lenne az alvóka, az ajtóba pedig beszerelnénk egy billenős ki-bejárót! :)

Várom a további tanácsokat!

2009. jún. 30. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Én biztos nem tartanék társasági kutyát az udvaron ... kis pár kilos állatka télen kint a fagyba, hóba ...
2009. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet kinti, lakásba bejárással. Szerintem ez a kulturált módja egy kisméretű és rövidszörű kutya kerti tartására.
2009. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!