Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen sétáltató póráz lenne...

Milyen sétáltató póráz lenne a legalkalmasabb egy 4 hónapos pulira?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy másfél-két méteres egyszerű textil vagy bőr póráz.
2012. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindig sima bőr nyakörvet, meg egyszerű pórázt használtam. 2 pulim volt.

Nem szerettem az ilyen láncos, meg fojtós nyakörveket, mert csúszkál össze vissza, és feltekeredik rá a szőre.

Pedig amúgy pl volt németjuhászom, meg egy schnauzer szerű keverékem, náluk legtöbbször ilyen legegyszerűbb retriever pórázt használtam.

Mondjuk a pulinak nem is kell fojtó, (amúgy is csak az egyszerűségéért szeretem a retri-t) elég érzékeny kutya, nálam legalábbis legtöbbször csak azért fityeg ott a póráz, mert kötelező.

De amúgy követ, mint egy puli! :)

2012. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 QuestionMan válasza:
Hat egy 4 honapos pulinal a legjobb valasztas lenne a szabadba naponta kb 1 orat setaltatni marmint poraz nelkul, de ha ez a lehetoseg nem adodik meg, akkor nyakorv es poraz jelenlete lenne a leginkabb helyenvalo, mert mas setaltato eszkozok inkabb a kutyad egesegen rontana, mint sem fejlesztened a fizikai felepiteset ilyen peldaul a kutyaham(kulonfele hati es ilyesmi problemak adodhatnak a kesobbiekbe).
2012. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképp hámot tanácsolok! Én feltudnám rúgni az olyanokat, akik nyakpórázt raknak a kutyájukra! Ráadásul a 4 hónapos kutya elég szeleburdi és ha a nyakán kötöd meg, akkor a sétáltatás fuldoklásból fog állni.
2012. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sima textil mondjuk minimum 1.2 méter és szépen meg fog tanulni sétálni. amúgy nekem is pulim van :D
2012. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!