Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyírás nyárra vagy nem?

Nyírás nyárra vagy nem?

Figyelt kérdés

Nagyon megoszlanak a vélemények ebben a témában.

Három kutyusom van kettőt eszem ágában sincs nyíratni viszont a pici kutyánkat kellene.

Ti hogy vagytok ezzel?? Nyíratjátok/nyírjátok vagy sem a kutyátokat?


2012. máj. 29. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen fajta?Ha nem hordod kiállításokra akkor nyugodtan megnyírhatod/megnyírathatod.
2012. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szia. Nekünk van kettő kutyusunk, most lettek először megnyírva. Nagyon édik lettek, szerintem nyugodtan elviheted le nyíratni nyárra. Hidd el neki is jobb lesz:-)
2012. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Westi-m van és 3 havonta trimmeltetem, szerinte bele is halna a melegbe amikor leszedik a szőrét sokkal virgoncabb látszik rajta gy jól esik neki...
2012. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!!

palota pincsi és az udvarra van kiállítva :D az látja aki elmegy az kapu előtt.

azt mondták hogy a kutya bundája télen fűt nyáron hűt.

ez a mondat bizonytalanitott el.

2012. máj. 29. 17:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megnyírhatod,nekünk is volt palotapincsink és mi is minden nyáron megnyírtuk és sokkal jobban viselte a meleget.
2012. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jó köszi a válaszokat!!!!!!!

akkor a kicsit elvisszük a kozmetikushoz.

2012. máj. 29. 17:44
 7/11 anonim ***** válasza:
a kutya szőrének funkciója van. valóban télen melegiti, nyáron vedlés után el kell távolitani a téli bunda maradványait, az esetleges aljszőrzetet. A szőrtakaró megvédi a kutyát a naptól, szerintem jól ki kell kefélni. Az a jó megoldás, nem teljesen lenyiratni.
2012. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fenét foglalkozok vele, ki mit mond. Nekem pulim, komondorom van, mindkettőt lekopaszítom kissé a melegek előtt. Télre megnő a bundájuk
2012. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igaz ez a mondás hogy nyáron hűt na de szerintem azért nyugodtan nyírasd meg. én is kb. 1 hónapja nyírattam meg a pulim.
2012. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokaknak ellenére van a kutyanyírás..de nekem azt ne mondják hogy a komondorom 40 fokban akkora bundában szaladgáljon a labda után! nyugodtan nyírasd meg! én is nyíratom :D
2012. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!