Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem jellemzőket,...

Mondanátok nekem jellemzőket, érveket a bichon havanese kutyusról?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2012. máj. 29. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátomé iszonyat játékos,egy igazi energiabomba.Könnyen és gyorsan tanul,nagyon okos:) Ő pont egy abszolút megadó,behodóló ,érzékeny kutyus. Ha jól tudom ez az egész fajtára jellemző.

A szőrét nem oylan vészes ápolni mint amilyennek látszik,mondjuk mi mindig középhosszúra vágatjuk vagy vágjuk. Én minden nap kifésülöm a bundáját,hamar filcesedik sajnos..

Egy igazi társasági kutya,de szerintem sportokban,agilityben,frizbiben sem lehet rossza,már ha a barátomét elnézem:) A legnagyobb kínzás neki,ha kizárjod a kertbe,mindig az ember lábánál v az asztal alatt szeret feküdni a társaságban.. egyébként jól alkalmazkodik,tudja mikor kell nyugiban lenni.

2012. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Lécci írjatok még tapasztalatokat!

2012. máj. 29. 21:05
 3/3 anonim válasza:
A Bichon Havanese tulajdonosai szerint egy imádnivaló, borzas kismackó, hihetetlen intelligenciával. Élénk személyiség, szeretetreméltó és kedves. Imád kirándulni és mindenféle játékban résztvenni. Tulajdonságait összeadva olyan kutyácskát kapunk, melynek nem lehet ellenállni.
2012. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!