Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyukám nemszereti a kutyáim?!...

Anyukám nemszereti a kutyáim?! Lehet ezen még változtatni, vagy menthetetlen?

Figyelt kérdés

Van 3 kutyusom.Imádom őket.Amikor lehet velük vagyok!Naponta sétáltatom/futtatom őket több órát.

Van egy 1 éves ivartalanított menhelyi Amerikai Pitbull Terrierem.(anyukám adta rá a pénzt!)

Egy 3 èves sicu-bolognesee-havagnesee kanom.Domináns a kanokkal, de nem mindegyikkel.Mindig megfegyelmezen és javulunk!

Van egy 1,5 éves kölyke aki olyan mint egy miniboxer csíkosba.Mopsz volt az anyukája.Járok velük heti 2x kutyasuliba.A pitt ÖV-s kutya.(a sulit a zsebpénzemből fizetem)

Amiért házi ill. kerti "munkát" végzek.Igyekszem, hogy a kutyáim ne zavarják a családom.De anyukám nem szereti őket!:'(

Borzasztó szomorú vagyok!!!

Nagyon sokat megpróbáltam már...de semmi.Persze megsimogatja őket de nincs igazi "kapocs".

Nem jön el velem SOHA sétáltatni vagy kutyaiba vagy kutyás rendezvényekre.Mondta Ő is, hogy nem szereti őket...Nincs oka...

Örök életében kutyás volt!Jelenleg is van egy yorshire terrierje és egy kínai kopasz kutyája.

Nem szeret kőlteni a kutyusaimra se.De ez a legkissebb ok!!!Ez SEMMI!Hisz, ha én akartam ennyi kutyát akkor én gondoskodom róluk!De kedveskedésből a kutyusaimnak egy malacfül vagy egy füstöltcsontot ÉN venném jó néven!:D

Talán az a baja, hogy.minden pénzem rájuk költöm?!

Dehát én ilyen vagyok nem tudok megváltozni.Megpróbálhatom...

Vele nem tudok nagyon beszélni erről, mert mérges lesz...

Légyszi az írjon aki megért vagy átélt hasonlót.

Úgy szeretném ga velem jönne kicsit kutyázni!:)


2012. máj. 30. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ő nem jön veled, menj vele te. Mivel anyukádnak is van 2 kutyája, gondolom azok is vannak sétáltatva rendesen, ő is felelős állattartó, mint te.


Amikor látod, hogy indul sétálni a kutyákkal, kis lemaradással kövesd őket és csatlakozz hozzájuk! ;)


Ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor Mohamed megy a hegyhez! :)


Séta közben majd beszélgettek, aztán idővel talán erre is ki tudtok térni anélkül, hogy anyukád dühös lenne. :)

2012. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!!!:D

Régebben vitte őket sétálni nagyon sokszor!De mióta kiengednek egy nagy komondort (aki egy nagy darabot kitépett a kan kutyusomból)

Azóte nem viszi őket, mert bárhol megjelenhet!:/

Már sokan tettek feljelentést vagy beszéltek a tulajjal...de semmi...Én szoktam vinni az övéit is.Azt szoktam még, ha anya jön haza a munkahelyéről viszem a.kutyusait és az enyémek közül 1-et.Ez a "közös sétánk" :(

Ez se mindennapi...

2012. máj. 30. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kene setaltasd az o kutyait

ha kellett neki kutya,akkor setaltassa is:))

en el szoktam kiserni anyukamat a boltba a kutyammal,ezt csinalhatnad te is

2012. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!