Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ÖV-n megvan szabva, hogy...

ÖV-n megvan szabva, hogy milyen méretű kutyával lehet menni?

Figyelt kérdés

Ha én a havanese kutyámmal beállítok, akkor esélyes, hogy körberöhögnek?:)


Egyelőre nem tervezek ilyet, de a minap talákoztunk egy törpe snauzerrel, akivel ÖV-re jár a gazdája.


És egyébként mennyi idős kortól lehet vinni a kutyát és kell előtte elvégezni valamit?


2012. máj. 30. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan yorkit aki ÖV-zik!Nem számít mekkora a kutya!:)

Egy engedelmességi nem ártana.:)

2012. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos fognak rajta mosolyogni, de nincs akadálya a dolognak.
2012. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hovarju ***** válasza:

általában alapfokú engedelmes vizsgához kötik a képzést.

Lehet hogy megmosolyognak majd, de ha szófogadó kutyusod van, akkor alkalmas a képzésre.

Én is láttam már yorkit ÖV-zni.

2012. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha normális a kiképző, akkor maximum magában lesz meglepődve,de belevág. Persze csak sima hurkával csibészeli, nem csibészkarral
2012. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kutyád nem a "valódi " öv-t fogja művelni.Zsákmányos játékra pedig bármilyen kutyával be lehet állni.
2012. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tükörsulis, zsákmányozást még tacskóval/palotakutyával is lehet csinálni, de egy munkakutyás suliban erősen fogják javasolni helyette az agilityt. Megszabva nincs, de a törpe scnhazi ÖV jellegű kutya, míg egy havanese társasági. Más az eredeti feladatkörük, így más elvárásokat érdemes támasztani feléjük.
2012. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én már láttam öv-zős csivavát:D
2012. máj. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!