Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy Bullterriert...

Hogy lehet egy Bullterriert megtanítani az alapokra?

Figyelt kérdés
Két hónapja van Bullterrierem és nem bírom sehogy tanítani. Más kutyákat könnyen betanítottam mindenre, de ez a fajta kifogott rajtam. Minden ami létezett már kipróbáltam, a jutalomfalatos tanítás sem jött össze. Két órát futtatom minden nap és még így is tele van energiával, de így se akar sehogy szót fogadni. A nevére hallgat és a labdát is elengedi parancsszóra, de az ül és a fekszik egyáltalán nem megy.
2012. máj. 30. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a klikkert tudom ajánlnai,egyszerű de nagyszerű :)
2012. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan miért nem megy? Nem találtad meg a megfelelő motivációs eszközt? Vagy egyáltalán nem is érdeklődik irántad a kutya? Etetések előtt sem tudod például leültetni, mielőtt megkapja a kajáját? Kutyaiskolán gondolkodtál már? :)
2012. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kutya csak rám hallgat, és mindenhova követ. Van egy labdája amiről le nem veszi a szemét, azzal is próbáltam úgy se sikerült, etetés előtt is próbáltam úgy se ment. Van még egy foxim egy hét alatt mindent meg bírtam tanítani neki. Még megpróbálom a klikkert és ha az sem jön be akkor csak a kutyaiskola marad. Úgy veszem észre, hogy a bullterriert nem éppen az eszéért szeretik.
2012. máj. 30. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem hülyék. Konkrétan hogyan tanítod?
2012. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!