Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te megvásárolnád?

Te megvásárolnád?

Figyelt kérdés

Ha van egy kutyád, akivel gyalog, vagy kocsival közlekedsz mindenhova, jól nevelt, jól szocializált emberek és kutyák irányába egyaránt, de mégis vennél neki szájkosarat (ha esetleg majálisra vinnéd, vagy hogy legyen, mikor véletlen tömegközlekedned kell a kutyával valami oknál fogva), akkor te milyen szájkosarat vásárolnál?


1, megvennéd a legolcsóbb, legpraktikusabb szájkosarat párszáz/párezer forintért (nem tudom az árat, azért így írtam), vagy 2, befektetnél egy minőségi, életfogytig tartó több ezer forintos darabra, ami "tetszik is"?



2012. máj. 31. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyat vennék, ami jól is néz ki, és a legkevesebb kényelmetlenséget okozza a kutyának. Pl. a mostani bőr szájkosarak. (K-9 )
2012. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az olcsóbbat választanám.
2012. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Filus Alexandra válasza:
Szerintem vegyél olyat ami közép kategoria .Vagyis nem túl csicsás de jó.
2012. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egy jó minőségi bőr szájkosár 5 ezer foritn. szerintem mindenképp azt vedd meg.
2012. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt nézném, hogy melyik a kényelmes neki, ezek után az árat. Szerencsére lehet jó pár típust kapni és még izlés szerint is válogatni. A nejlonokat messziről kerülném, mert nem tud bennük lihegni, ezen kívül van még a fém, a bőr és a műanyag, ezekből meg több gyártó többféle áru/minőségű/kinézetű terméke. 2-3000Ft-ért már egész jó kis darabokat lehet kapni, ami szinte minden szempontnak megfelel, csak utána kell nézni, hogy hol veszi az ember.
2012. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én egy olyan szájkosarat vennék neki ami kényelmes neki,meg jól is néz ki,meg mondjuk kan kutyámnak nem veszek rózsaszín szájkosarat :D :P
2012. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ha szájkosarat vásárolsz azt is néz meg, mikor a kutyára csatolod ne érjen fel a szeméig. Az úgy tudod megnézni, mikor rajta van a kosár az orránál feltolod és ha felnyomódik a szeméhez akkor nem jó. Az orrnyergen passzentosan kell, hogy legyen.
2012. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sima textilt vettem, de olyat h nagy legyen az orrára és így tudjon benne lihegni.
2012. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én akkorát vettem a kutyámra a tömegközlekedés miatt, hogy 2 számmal kisebb, mint kéne. Így ráhúzom az orra hegyére, gyakorlatilag mintha rajta se lenne, bár a fejét még így is megéri látni, mikor előveszem a táskából ... Az a vicc, hogy még soha nem szóltak érte, csak azt nézték, hogy rajta van. Amúgy ó 10 kilós kicsi kutya.
2012. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és egy olcsóbb textilt.
2012. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!