Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismeri valaki Dr. Gyalai...

Ismeri valaki Dr. Gyalai Mihályt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Dunaharasztin rendel.Hogy dolgozik?

2012. máj. 31. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Inkább nem mondok semmit... :D
2012. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenkinek más orvos jön be, lehet hogy vkinek szimpi és jó orvos az illető vki meg nem szereti..nálunk is van ilyen , van egy olyan állatdoki aki bunkó és pl amikor vágja a kutya körmét mindig belevág és vérzik is neki,ezért hozzá nem igazán járunk ha nem egy másik kollégájához, aki kedves jól bánik a kutyáinkkal és nem bunkó! vki szerint meg az a jobb orvos aki velünk bunkó,mindenkinek más.. vidd el a kutyádat aztán kiderül..
2012. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon, de nagyon jól dolgozik! Legutóbb azért kellett kihívnom, mert megtámadta a kutyámat(beagle) 2 német j. Kijött házhoz(ezt nem is számolja fel, én Taksonyban lakom), kapott pár szurit, stb. Akartam neki 800 ft borravalót adni, és nem fogadta el. Azt mondta, hogy nagyon sajnálja a kutyámat és nem fogadhatja el a pénzt. Na ilyet se láttam még! A szomszédban van egy kutya, akit egy kullancs nagyon csúnyán kikezdett, más doki már elaltatta volna, ő pedig helyrehozta. És amikor hozzánk jött ki, megnézte a szomszéd kutyát(ingyen), és érdeklődött, hogy jól van e. Nagyon kedves, látszik rajta, hogy imádja az állatokat. Voltál már nála?
2012. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi nagyon szeretjük! Ha ő nincs, akkor Málnám már nem élne. Taksonyban lakunk a Skaliczki doki szomszédságában, de mivel ő nem nyerte meg sem az én, sem a kutyám szimpátiáját, így egyik ismerősünk ajánlotta Gyalai dokit. Mindig kedves, Málna is szereti, dícséri őt a szuri után.Bármit kérdeztem elmagyarázta, tanácsot ad! Csak ajánlani tudom!
2015. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Veronika Wágner válasza:
Nálunk sosem járt másik orvos csak a Gyalai és nagyon szeretjük. Nagyon jó orvos és szereti az állatokat....csak jókat tudok róla mondani!! Jó egészséget neki!!!
2020. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!