Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kutyámat...

Szanyi f miklós kérdése:

Hogy tanítsam meg a kutyámat uszítani valamire?

Figyelt kérdés
köszi
2012. jún. 1. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Házilag sehogy.
2012. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kit kell uszítson a kutyád és mire?
2012. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod ilyenre tanítani? Nem helyes. Ha védelmezni kell téged, vagy a házta, meg fogja tenni, mert a vére hajtja.


De uszítani... ennyi erővel akkor én is megkérdezhetem, hogy hogy tanítsam meg az öcsémet lopni? Sehogy. Ez sem helyes, meg az uszítás sem.

2012. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég tágan értelmezzük az uszítás fogalmát, akkor az őrz-védő képzést tudom ajánlani valamelyik jobb kutyaiskolában. De persze ha csak embereket riogatni akarsz, akkor azt is felejtsd el, a kutya nem arra való. Ha védelemre kell, akkor azért kell a szakember a kutyaiskolában, mert hiába tanítod meg támadni, ha nem tudod leszedni az áldozatról. Csak egyszer kapjon el véletlenül egy bottal hadonászó idős nénit, és egy életre lecsuknak, a kutyát meg altatják helyben. Ne csinálj olyan fegyvert a kutyádból, amit nem tudsz irányítani.
2012. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked van lajkád, ugye? Őt nem kell erre tanítani. Ha komoly baj lesz, úgy is meg fog védeni. De otthon ne szoktasd semmiképp ilyenekre, valószínűleg csak elrontanád, sajnos. Menj el vele egy suliba ÖV-re. De ott is a normális helyeken a kutya kézben tarthatóságára mennek rá első sorban, hisz a védőösztön él benne.
2012. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma Magyarországon tilos kutyát emberre, állatra uszítani. Büntetendő.
2012. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!